Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kontakt

Jak se přihlásit?

GYMNATHLON se koná jednou týdně ve dvou úrovních pro děti 4-6 let (Předškoláci) a 6 a více let (Školáci) tak, aby náplň tréninků respektovala fyziologický rozvoj dítěte.

Kurs má ve II. pololetí 2017/2018 celkem 16 lekcí se zahájením na začátku února (konkrétní data konání naleznete v detailu každého kursu). Cena kursu je 2490 Kčza 16 lekcí. V případě nástupu do kursu v jeho průběhu se cena stanovuje poměrně (155 Kč za jednu hodinu).

Chcete si Gymnathlon nejdříve vyzkoušet? Samozřejmě, přijďte na první hodinu zdarma! Zaplatit můžete tak až poté co si Vaše dítě Gymnathlon osobně vyzkouší a přijde domů nadšené:)

GYMNATHLON běží v několika městech ČR. Pro výběr nejbližšího kursu klikněte na město v mapce níže.

Registrace na GYMNATHLON

Klikněte na vaše město.

Praha (30×)

Plzeň (2×)

Ústí n. Labem (1×)

Příbor (1×)

Zdice (1×)

Říčany (2×)

(30×)

Plzeň

(2×)

Ústí n. Labem

Příbor

Zdice

Říčany

(2×)

Chybí Vám kurs ve vašem městě? Napište nám a my se pokusíme ho otevřít

Našim velkým přáním je, aby si děti sport a pohyb zamilovaly. K tomu jim chceme pomoci tím, že jim ho představíme jako zábavu a hravou aktivitu, nikoliv jako náročný dril.

Chceme, aby byl každý Gymnathlon trénink silným emočním prožitkem, kdy děti zapomenou na okolní svět. Chceme, aby odcházely a znova přicházely nadšené a radostné. Chceme, aby Gymnathlon byl jedním z prvních krůčků na cestě k celoživotní lásce ke sportu.