Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kontakt

Jak se přihlásit?

GYMNATHLON se koná jednou týdně ve dvou úrovních pro děti 4-6 let (Předškoláci) a 6 a více let (Školáci) tak, aby náplň tréninků respektovala fyziologický rozvoj dítěte.

Půlroční kurs má 15 lekcí (v závislosti na svátcích), se začátkem v týdnu od 18. září. Cena kursu je 2490 Kč. V případě nástupu do kursu v jeho průběhu se cena stanovuje poměrně (166 Kč za jednu hodinu).

První hodina každého kursu je zdarma, takže zaplatit může až poté, co si Vaše dítě Gymnathlon osobně vyzkouší a přijde domů nadšené:)

GYMNATHLON běží v několika městech ČR. Pro výběr nejbližšího kursu klikněte na město v mapce níže.

Registrace na GYMNATHLON

Klikněte na vaše město.

Praha (16×)

Plzeň (0×)

Ústí n. Labem (1×)

Příbor (1×)

Zdice (1×)

(16×)

Plzeň

(0×)

Ústí n. Labem

Příbor

Zdice

(1×)

Chybí Vám kurs ve vašem městě? Napište nám a my se pokusíme ho otevřít

Našim velkým přáním je, aby si děti sport a pohyb zamilovaly. K tomu jim chceme pomoci tím, že jim ho představíme jako zábavu a hravou aktivitu, nikoliv jako náročný dril.

Chceme, aby byl každý Gymnathlon trénink silným emočním prožitkem, kdy děti zapomenou na okolní svět. Chceme, aby odcházely a znova přicházely nadšené a radostné. Chceme, aby Gymnathlon byl jedním z prvních krůčků na cestě k celoživotní lásce ke sportu.