Děkujeme za účast na letošních kempech a těšíme se příští léto! Registrace budou spuštěny od ledna 2022.
Děkujeme za účast na letošních kempech a těšíme se příští léto!
Registrace budou spuštěny od ledna 2022.

INFO K REGISTRACÍM PRO PŘÍŠTÍ SEZÓNU

• Přihlašování bude spuštěno 1. června 2021.
  • Všem aktuálním účastníkům pošleme včas email s personifikovaným registračním odkazem.
  • Noví zájemci se mohou registrovat po výběru preferovaného kurzu přímo přes náš web.
  • Kdo nevydrží do září, může se zúčastnit našich letních kempů anebo v rámci letní přípravy trénovat podle našich online tréninků ;-)

Hledá se trenér

Gymnathlon je úspěšný program pro děti ve věku 2,5–9 let zaměřený na všestranný pohybový rozvoj a maximální sportovní prožitek. Pro nově otevírané kurzy hledáme zapálené trenéry dětí

Kteří:

● mají vztah k dětem a zájem motivovat je ke sportu
● mohou vést kurzy pravidelně 2-3 týdně v různých městech ČR

Odměnou bude:

● nadstandardní ohodnocení 800 Kč/tréninkovou hodinu
● dobrý pocit ze smysluplné práce
● radost v dětských očích a pozitivní odezva od rodičů
● možnost postupu na další pozice v rámci projektu Gymnathlon

V případě zájmu pište na honza.kadlec@gymnathlon.cz nebo volejte 605 866 524.

Systém školení trenérů Gymnathlon

Přihlášení každého dítěte na Gymnathlon vnímáme jako velikou příležitost i závazek, jak ho díky našemu kurzu namotivovat ke sportu. Pevně věříme našemu konceptu a jsme si vědomi toho, že jeho nejdůležitěším článkem jsou naši trenéři, jen díky nimž může mít trénink ten správný průběh přinášející dětem maximum sportovního nadšení.

Proto naše trenéry pečlivě vybíráme i průběžně školíme. Každý trenér je povinen zúčastnit se vstupního školení a následných navazujících školení, kde si prohlubuje svoji kvalifikaci. Obsahem školení je jednak představení a správné pochopení filozofie Gymnathlon, jednak praktický trénink jednotlivých aspektů a oblastí tréninkové metodiky.

Garantem školení a vzdělávání trenérů Gymnathlonu je doc. PaedDr. Tomáš Perič, Ph.D. (viz níže).

Garanti metodiky

Metodika Gymnathlonu je založena na pestrém mixu cvičení a her a byla vyvíjena ve spolupráci s odborníky z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a odborníky ze sportovních klubů a svazů. Skladba cvičení v jednotlivých programech byla vybírána jednak s důrazem na prožitek a zábavu dětí, jednak s ohledem na jejich všestranný rozvoj. V závislosti na typu programu se na metodice podíleli níže uvedení experti.

Doc. PaedDr. Tomáš Perič, Ph.D.

Hlavní garant programu Gymnathlon
Vedoucí Katedry pedagogiky, psychologie a didaktiky TV a sportu FTVS UK

Mgr. Jakub Kokštejn, Ph.D.

Vedoucí Katedry sportovních her FTVS UK

PhDr. Aleš Kaplan, Ph.D.

Vedoucí Katedry atletiky FTVS UK

Mgr. Petra Špottová, Ph.D.

Fakulta pedagogická ZČU, trenérka sportovní gymnastiky

Mgr. Kateřina Doležalová, Ph.D.

Katedra gymnastiky FTVS UK

Mgr. Jan Pecha, Ph.D.

Vedoucí trenér Tenisové školy I.ČLTK Praha a člen Metodické komise ČTS a PTS

Mgr. Michaela Knoblochová

Diplomovaný trenér volejbalu FTVS UK

Milena Moulisová

Šéftrenérka dětí a mládeže, Česká basketbalová federace

Jan Pospíšil

Metodik ČAP a ČOS, trenér parkouru

Mgr. Karel Kupec

Odborný fyzioterapeut

Řízení & Rozvoj

Marketing & Komunikace

IT & HR

Jan Klíma

Metodika & Merchandising

jan.klima@gymnathlon.cz

Matyáš Brtna

Zákaznický servis & SportAnalytik

matyas.brtna@gymnathlon.cz

Asociace Český Gymnathlon, z.s.

Podmínky sportovního programu Gymnathlon| Informace ke zpracování osobních údajů| Kariéra