×
Děkujeme za účast na letošních kempech a těšíme se příští léto! Registrace budou spuštěny od ledna 2022.
Děkujeme za účast na letošních kempech a těšíme se příští léto!
Registrace budou spuštěny od ledna 2022.

INFO K REGISTRACÍM PRO PŘÍŠTÍ SEZÓNU

• Přihlašování bude spuštěno 1. června 2021.
  • Všem aktuálním účastníkům pošleme včas email s personifikovaným registračním odkazem.
  • Noví zájemci se mohou registrovat po výběru preferovaného kurzu přímo přes náš web.
  • Kdo nevydrží do září, může se zúčastnit našich letních kempů anebo v rámci letní přípravy trénovat podle našich online tréninků ;-)

Komplexní sportovní program pro děti 2,5 - 9 let

FTVS UK
Hrací plán
s motivačními samolepkami

Gymnathlon absolvovalo již více než 5000 dětí, jejichž rodiče ohodnotili spokojenost s průběhem kurzu známkou 9,6 z 10.

Cílem Gymnathlonu je vybudovat u dětí celoživotní lásku k pohybu, a to maximálně hravou a prožitkovou formou.

Děti 2,5 – 4 roky s rodiči

První seznámení s pohybem v doprovodu rodičů s cílem budovat pozitivní emoční zážitky a samostatnost dětí

Předškoláci 4 – 6 let

Všestranný sportovní program založený na mixu atletiky, gymnastiky, pohybových her a rozvoje osobnosti