Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kontakt
Gymnathlon - hravý sportovní program
Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kontakt

Jak GYMNATHLON funguje?

GYMNATHLON je dětský sportovní program s pravidelnými tréninky založený na pestrém mixu atletických, gymnastických, herních a mentálních cvičení.

Cílem GYMNATHLONU je vybudovat u dětí celoživotní lásku k pohybu. Vztah ke sportu je budován maximálně hravou formou. K tomu v GYMNATHLONU využíváme netradiční prvky jako herní plán pro každé dítě nebo putovního maskota pro každý tým.

Náplň hodin je sestavena odborníky z FTVS (doc. Perič, doc. Kaplan, doc. Kokštejn) tak, aby se děti naučily 12 klíčových pohybových dovedností odpovídajících jejich věku. Proto je program oddělený pro předškoláky (4-6 let) a školáky (6-8 let).

Na závěr programu absolvuje každé dítě zdarma testování sportovních předpokladů SportAnalytik, na jehož základě získá individuální doporučení vhodných sportů, v jejichž tréninku může dále pokračovat.

Ukázka kurzů GYMNATHLON

Metodika sportovního rozvoje GYMNATHLON

Našim velkým přáním je, aby si děti sport a pohyb zamilovaly. K tomu jim chceme pomoci tím, že jim ho představíme jako zábavu a hravou aktivitu, nikoliv jako náročný dril.

Chceme, aby byl každý Gymnathlon trénink silným emočním prožitkem, kdy děti zapomenou na okolní svět. Chceme, aby odcházely a znova přicházely nadšené a radostné. Chceme, aby Gymnathlon byl jedním z prvních krůčků na cestě k celoživotní lásce ke sportu.