Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kempy Kontakt
Gymnathlon - hravý sportovní program
Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kempy Kontakt

Jak GYMNATHLON funguje?

GYMNATHLON je dětský sportovní program s pravidelnými tréninky založený na pestrém mixu atletických a gymnastických cvičení, pohybových her a rozvoji osobnosti.

Cílem GYMNATHLONU je vybudovat u dětí celoživotní lásku k pohybu. Vztah ke sportu je budován maximálně hravou formou. K tomu v GYMNATHLONU využíváme netradiční prvky jako herní plán pro každé dítě nebo putovního maskota pro každý kurz.

Náplň hodin je sestavena odborníky z FTVS tak, aby se děti naučily 12 klíčových pohybových dovedností odpovídajících jejich věku. Za tímto účelem je program oddělený pro předškoláky (4-6 let) a školáky (6-8 let).

Na závěr programu absolvují všichni školáci testování sportovních předpokladů SportAnalytik, na jehož základě obdrží analýzu fyzických dispozic a z ní vycházející doporučení vhodných sportů.

Ukázka kurzů GYMNATHLON

Metodika sportovního rozvoje GYMNATHLON


O co NÁM JDE?

Naším velkým přáním je, aby si děti sport a pohyb zamilovaly. K tomu jim chceme pomoci tím, že jim ho představíme jako zábavu a hravou aktivitu, nikoliv jako náročný dril.

Chceme, aby byl každý Gymnathlon trénink silným emočním prožitkem, kdy děti zapomenou na okolní svět. Chceme, aby odcházely a znovu přicházely nadšené a radostné. Chceme, aby Gymnathlon byl jedním z prvních krůčků na cestě k celoživotní lásce ke sportu.