Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kempy Kontakt

MAX on Tour

Náš opičák Max je zapálený sportovec a velký kamarád všech dětí z Gymnathlonu. Společně s nimi trénuje, povzbuzuje je a pomáhá jim objevovat krásu sportování a pohybu.

Své nadšení se na děti snaží přenést i tím, že s nimi tráví čas mezi jednotlivými tréninky, kdy s nimi podniká různorodá sportovní dobrodružství. Díky tomu už přinesl radost z pohybu do mnoha českých rodin a namotivoval ke sportu stovky dětí, které se s ním na památku fotografují a fotky pak vkládají na tuto stránku pomocí zveřejnění na Instagramu s hashtagem #gymnathlonmax.

Vždy po skončení kurzů v červnu přijde čas, aby Max šířil lásku ke sportu i mezi dětmi mimo Gymnathlon, a proto ho před letními prázdninami vysíláme do světa s přáním, aby si další a další děti našeho opičáka postupně předávali a své zážitky zde také sdílely.

My spolu s nimi s napětím sledujeme, jaké příběhy Max zažívá a kam až na své pouti doputuje...

Vkládáním fotek děláte radost nejen všem dětem, které se s Maxem spřátelily během Gymnathlonu, ale zároveň i mladým sportovcům, jejichž obtížná životní situace jim komplikuje cestu ke sportování, neboť za každou vloženou fotku přispíváme 1 korunou na Českou olympijskou nadaci podporující právě tyto děti.

Naším velkým přáním je, aby si děti sport a pohyb zamilovaly. K tomu jim chceme pomoci tím, že jim ho představíme jako zábavu a hravou aktivitu, nikoliv jako náročný dril.

Chceme, aby byl každý Gymnathlon trénink silným emočním prožitkem, kdy děti zapomenou na okolní svět. Chceme, aby odcházely a znovu přicházely nadšené a radostné. Chceme, aby Gymnathlon byl jedním z prvních krůčků na cestě k celoživotní lásce ke sportu.