Děkujeme za účast na letošních kempech a těšíme se příští léto! Registrace budou spuštěny od ledna 2022.
Děkujeme za účast na letošních kempech a těšíme se příští léto!
Registrace budou spuštěny od ledna 2022.

INFO K REGISTRACÍM PRO PŘÍŠTÍ SEZÓNU

• Přihlašování bude spuštěno 1. června 2021.
  • Všem aktuálním účastníkům pošleme včas email s personifikovaným registračním odkazem.
  • Noví zájemci se mohou registrovat po výběru preferovaného kurzu přímo přes náš web.
  • Kdo nevydrží do září, může se zúčastnit našich letních kempů anebo v rámci letní přípravy trénovat podle našich online tréninků ;-)

Budujeme lásku k pohybu v mateřských školkách

Zapojte se do našeho programu, s nímž získáte pro svoji školku zdarma sportovní vybavení a metodiku Gymnathlon, která Vám pomůže rozvíjet všestrannost vašich dětí!

Cílem projektu „Sportujeme v regionech“ je podpořit pohybový rozvoj předškolních dětí v menších obcích, kde je dle současných výzkumů nižší úroveň jejich fyzické zdatnosti. Mateřským školkám, které se do projektu přihlásí, bude poskytnuta podpora ve formě kvalitního sportovního vybavení, osobního zaškolení v oblasti metodiky a pravidelné komunikace v průběhu roku.

Co získá vaše školka?

• Kvalitní sportovní vybavení v hodnotě 12 000 Kč určené pro cvičení předškolních dětí
  • Výběr gymnasticko-atletických pohybových her a cvičení z metodiky Gymnathlon zajišťujících maximální sportovní prožitek dětí
  • Osobní návštěvu trenéra Gymnathlon, který provede ukázkový trénink a zaškolení v metodice a využití pomůcek
  • Pravidelnou podporu v průběhu roku formou průběžné komunikace a sdílení zkušeností

Co získají vaše děti?

• Kvalitní všesportovní průpravu založenou na ověřené metodice
  • Budování pozitivního vztahu ke sportu prostřednictvím hravých a prožitkových cvičení
  • Pravidelný pohyb v rámci denního programu vaší školky

Projekt vznikl ve spolupráci se Sdružením sportovních svazů ČR.

Zaregistrujte svoji školku do programu

Jan Klíma
jan.klima@gymnathlon.cz