Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kontakt

Výběr kurzu GYMNATHLON

Z tabulky níže si vyberte kurz ve zvoleném městě, který Vám nejvíce vyhovuje.

Kurzy GYMNATHLON Ostrava

Gymnázium Ostrava Hrabůvka Předškoláci 4-6 let Středa 17:00 - 18:00

Střední zdravotnická škola a VOŠ Zdravotnická Ostrava Mariánské Hory Předškoláci 4-6 let Pondělí 17:00 - 18:00

Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Ostrava Poruba Předškoláci 4-6 let Čtvrtek 16:30 - 17:30

Chybí Vám kurz ve Vašem městě? Napište nám a my se pokusíme ho otevřít (pro rodiče).

Chtěli byste se stát trenéry Gymnathlonu? Napište nám a my se Vám ozveme (pro trenéry).

Naším velkým přáním je, aby si děti sport a pohyb zamilovaly. K tomu jim chceme pomoci tím, že jim ho představíme jako zábavu a hravou aktivitu, nikoliv jako náročný dril.

Chceme, aby každý Gymnathlon trénink byl silným emočním prožitkem, kdy děti zapomenou na okolní svět. Chceme, aby odcházely a znovu přicházely nadšené a radostné. Chceme, aby Gymnathlon byl jedním z prvních krůčků na cestě k celoživotní lásce ke sportu.