Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kempy Kontakt

Jak se přihlásit?

GYMNATHLON má ve školním roce 2018/2019 celkem 32 tréninků, které se konají 1x týdně a trvají od října do června. Přihlásit a nastoupit do kurzu je možné v průběhu celého roku.

Kurzy jsou rozdělené do 2 věkových kategorií, 4-6 let (předškoláci) a 6-8 let (školáci). Vybrat si můžete z mnoha lokalit v různých městech ČR (viz mapka). Volbu konkrétního kurzu provedete v seznamu níže.

Cena kurzu je 2490 Kč za pololetí. Platba probíhá současně s registrací.

Nejste si jisti, zdali je Váš malý sportovec pro zapojení do tréninku připravený? Nebo se obáváte jiných okolností, které by mohly Vaše docházení na tréninky na poslední chvíli zkomplikovat? Nevadí, nic neriskujete. Jako rodiče malých dětí si sami uvědomujeme, jak rychle se může rodinná situace změnit. A proto garantujeme vrácení peněz v případě, že se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete po 1. hodině v kurzu nepokračovat.

Registrace na GYMNATHLON

Chodov

Chybí Vám kurz ve Vašem městě? Napište nám a my se pokusíme ho otevřít

ČASTÉ DOTAZY

Mohu do programu přihlásit své dítě, kterému ještě nebyly 4 roky?

Podmínkou přijetí do kurzu je dosažení 4 let věku. Tato minimální věková hranice je nastavena tak, aby naši trenéři mohli zajistit kvalitní průběh tréninku a ten měl pro děti žádoucí přínos. Proto, prosíme, respektujte tuto hranici a neregistrujte děti mladší.

Je nutné se dopředu registrovat nebo mohu přijít s dítětem i bez přihlášení, aby si trénink vyzkoušelo?

Kapacita kurzů je omezená, a proto je registrace nutná. Bez ní se dítě nebude moci tréninku zúčastnit. Současně s registrací probíhá i platba, ale garantujeme 100% vrácení peněz po 1. hodině, pokud Vám nebo Vašemu dítěti nebude program z jakéhokoliv důvodu vyhovovat. V případě, že je Vámi preferovaný kurz již zaplněn, máte možnost se přihlásit jako náhradník. V takovém případě dopředu neplatíte a my Vás vyzveme, jestliže se kapacita uvolní.

Mohou být během tréninku přítomni rodiče?

V zájmu maximální koncentrace dětí při tréninku a jednotlivých cvičeních přítomnost rodičů nepovolujeme. Výjimkou je 1. hodina, kterou mohou rodiče sledovat, aby viděli, jak naše tréninky probíhají.

Nahrazují se nějakým způsobem hodiny, které dítě zamešká?

V rámci kurzu garantujeme 32 tréninků, a to bez ohledu na státní svátky, prázdniny nebo jiná volna vyhlášená školou. V případě absencí z osobních důvodů (nemoc, dovolená, apod.) není bohužel možné z organizačního hlediska tyto jednotlivé hodiny finančně ani jiným způsobem nahrazovat. Dlouhodobou nemocnost posuzujeme individuálně, ale vždy se snažíme vyjít vstříc.

Je potřeba omluvit své dítě, pokud vím, že bude na tréninku chybět?

Ano, prosíme hlaste absence svých dětí trenérovi předem, aby měl o dětech přehled a mohl si dopředu udělat lepší představu o podobě tréninku. Kontakt na hlavního trenéra obdrží všichni rodiče s předstihem v informačním emailu ke kurzu a je také k dispozici na našich internetových stránkách.

Existuje nějaká forma příspěvku nebo slevy, kterou je možné na platbu kurzovného využít?

Ano, některé zdravotní pojišťovny přispívají určitou částkou na pohybové aktivity dětí a mezi ně patří i náš program. O příspěvek můžete zažádat dodatečně po předložení dokladu o zaplacení, který zasíláme automaticky po úhradě kurzovného jako součást potvrzovacího emailu o zaplacení. Na konkrétní podmínky je třeba se informovat u své zdravotní pojišťovny.

Naším velkým přáním je, aby si děti sport a pohyb zamilovaly. K tomu jim chceme pomoci tím, že jim ho představíme jako zábavu a hravou aktivitu, nikoliv jako náročný dril.

Chceme, aby byl každý Gymnathlon trénink silným emočním prožitkem, kdy děti zapomenou na okolní svět. Chceme, aby odcházely a znovu přicházely nadšené a radostné. Chceme, aby Gymnathlon byl jedním z prvních krůčků na cestě k celoživotní lásce ke sportu.