Registrace do Gymnathlon Kempů budou spuštěny 1. 12. 2020.
Jejich kompletní nabídku zveřejníme do 13. 12. 2020.

Vzhledem k aktuální situaci ohledně Covid-19 a jejímu dynamickému a často nepředvídatelnému vývoji bychom chtěli rodiče ujistit o postupu a zásadách, které budeme jako Gymnathlon v souvislosti s průběhem kurzů uplatňovat.

• Naším primárním zájmem je, aby děti měly možnost sportovat a Gymnathlon jim mohl v maximální možné míře přinášet radost z pohybu.
  • Za každé situace budeme respektovat a dodržovat aktuálně platná nařízení vlády.
  • Pokud tato nařízení jakýmkoliv způsobem omezí nebo přeruší průběh Gymnathlonu, délka pololetí bude adekvátně prodloužena tak, abychom v rámci něho v každém případě dodrželi počet 16 realizovaných tréninků, který garantujeme.
  • Během případného přerušení kurzů připravíme dětem zdarma oblíbené online cvičení Gymnathlonu, jejichž cílem není nahradit výše uvedené společné tréninky, ale udržet děti v gymnathlonním sportovním režimu. Můžete je zhlédnout na našem facebooku.

INFORMACE O PRŮBĚHU KURZŮ VZTAHUJÍCÍ SE K AKTUÁLNĚ PLATNÝM NAŘÍZENÍM VLÁDY:

• Všechny kurzy Gymnathlonu jsou v současné době přerušeny.
  • K trénování se vrátíme ihned, jak to bude možné, a vše doženeme! :)

4-6 let předškoláci
klíčových dovedností
Rozvoj
osobnosti

Sportovní program pro děti 4-6 let

• hravé všestranné tréninky s 2 trenéry
  • důraz na maximální prožitek
  • budování motivace a týmového ducha
  • 12 klíčových pohybových dovedností
  • metodika od odborníků FTVS UK

Sportovní program určený předškolákům od 4 do 6 let, jehož cílem je budovat všestrannost a motivaci k pohybu.

Hravé tréninky vedené 2 trenéry jsou založené na pestrém mixu atletických cvičení, gymnastických cvičení a pohybových her, s důrazem na rozvoj osobnosti a týmového ducha. Náplň hodin je sestavena odborníky z FTVS Univerzity Karlovy tak, aby se děti naučily 12 klíčových pohybových dovedností odpovídajících jejich věku.

Svůj pokrok mohou sledovat v hracích plánech, do kterých sbírají motivační samolepky. Celým kurzem provází oblíbený putovní maskot opičák Max.

Zvolte si město

Metodika sportovního rozvoje dítěte v programu Gymnathlon Junior