21.5. bude spuštěn nový web 28.5. budou otevřeny registrace 24/25 pro současné účastníky (info bude zasláno e-mailem) 4.6. budou otevřeny registrace 24/25 pro nové zájemce
21.5. bude spuštěn nový web
28.5. budou otevřeny registrace 24/25 pro současné účastníky (info bude zasláno e-mailem)
4.6. budou otevřeny registrace 24/25 pro nové zájemce
Zbývají poslední volná místa na Gymnathlon kempech!

INFO K REGISTRACÍM PRO PŘÍŠTÍ SEZÓNU

  • Přihlašování bude spuštěno 1. června 2021.
  • Všem aktuálním účastníkům pošleme včas email s personifikovaným registračním odkazem.
  • Noví zájemci se mohou registrovat po výběru preferovaného kurzu přímo přes náš web.
  • Kdo nevydrží do září, může se zúčastnit našich letních kempů anebo v rámci letní přípravy trénovat podle našich online tréninků ;-)

Trenérská kariéra Gymnathlon

Přihlášení každého dítěte na Gymnathlon vnímáme jako velikou příležitost i závazek, jak ho díky našemu programu namotivovat ke sportu. Pevně věříme našemu konceptu a jsme si vědomi toho, že jeho nejdůležitěším článkem jsou naši trenéři, na nichž nejvíce závisí správný průběh tréninku přinášející dětem maximum sportovního nadšení.

Proto nám záleží nejen na jejich výběru, ale i spokojenosti. Propracovaný systém školení zajišťuje podmínky pro kvalitní realizaci tréninků a současně poskytuje příležitost k seberozvoji. Každý trenér má možnost prohlubovat své zkušenosti, rozšiřovat svoji kvalifikaci a posunout se na vyšší trenérskou pozici.

Pozice trenéra Gymnathlon

Pracovní náplň

Vedeš trénink po boku hlavního trenéra, který má hlavní slovo, ale spolu fungujete jako sehraný tým. Pomáháš s organizací cvičení, povzbuzuješ, opravuješ, chválíš a snažíš se přispět k tomu, aby si děti odnesly z tréninku jen ty nejlepší zážitky! Ideální start kariéry v Gymnathlonu. :)

Požadavky

  • Kladný vztah k dětem a sportu
  • Předchozí zkušenost s prací s dětmi
  • Soulad s Gymnathlon DNA (viz níže)
  • Úspěšné absolvování vstupního on-line školení a získání trenérské licence D
  • Spolupráce na DPP
  • Plnoletost, bezúhonnost

Benefity

  • Odměna 300 Kč / tréninkovou jednotku 60 min
  • Podílení se na dynamicky rozvíjejícím se projektu
  • Praktická zkušenost s téměř 400 dětskými hrami a cvičeními
  • Studijní praxe
  • Dobrý pocit ze smysluplné práce
  • Možnost postupu na pozici Hlavní trenér (při splnění podmínek)

Víš, kdo je v Gymnathlonu nejdůležitější? Ano, jsi to Ty! Hlavní trenér, který hodinu vede, diriguje a snaží se na děti přenést co nejvíce pozitivních emocí. Budeš mít k sobě parťáka (asistenta/asistentku), ale hlavní zodpovědnost je na Tobě. Odměnou Ti bude radost v dětských očích a pochvaly od maminek a tatínků, kteří ještě nikdy neviděli své dítě tak nadšené. ;) Budeme po Tobě chtít i aktivní komunikaci s rodiči a nějakou tu administrativu, ale dobrou práci dokážeme dobře ocenit.

Požadavky

  • Sportovec tělem i duší
  • Kladný vztah k dětem a zájem motivovat je ke sportu
  • Zkušenosti s trénováním dětí
  • Trenérské vzdělání výhodou
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Úspěšné absolvování navazujícího prezenčního školení (7. - 8. 9. 2024 v Hostivici) zakončené on-line testem a získáním trenérské licence C
  • 2-3 kurzy ve 2 různých dnech
  • Závazné potvrzení vedení konkrétních kurzů v celé sezóně 2024/2025 do konce května
  • Min. věk 21 let, bezúhonnost

Benefity

  • Nadstandardní odměna 800 Kč / tréninkovou jednotku 60 min (Junior, SportMix, Active), 600 Kč / tréninkovou jednotku 45 min (Baby)
  • Příprava a realizace tréninků dle manuálu Gymnathlon
  • Prohlubování vzdělání v oboru všestranné sportovní přípravy dětí
  • Možnost trénování a extra výdělku na Gymnathlon Kempech
  • Účast na teambuildingových akcích
  • Dobrý pocit ze smysluplné práce a pozitivní odezva od rodičů
  • Možnost postupu na pozici Senior trenér (při splnění podmínek)

Pracuješ u nás už nějaký ten pátek, Gymnathlon je tvá srdeční záležitost a máš chuť se posunout dál? Jsme jenom rádi a nabízíme Ti možnost stát se Senior trenérem. S důchodem to nemá nic společného, naopak, v rámci Gymnathlon kariéry budeš v nejlepších letech, a to včetně benefitů. :) Pomáhej nám dál rozvíjet Gymnathlon a společně usilujme o to, aby se stal nejlepším sportovním programem pro děti v ČR!

Požadavky

  • Min. 1 rok působení v Gymnathlonu na pozici Hlavní trenér
  • Kvalitní realizace kurzů, plnění administrativy a komunikace s rodiči
  • Spolehlivost a proaktivní přístup
  • Doporučení regionálního manažera
  • Trenérská licence B + úspěšné absolvování praktické části školení Gymnathlon B (5. - 9. 8. 2024 v ZŠ K Milíčovu, Praha 11)
  • Absolvování kurzu první pomoci v rámci předsezónního školení C (7. - 8. 9. 2024 v Hostivici)
  • Každoroční pravidelná účast na teambuildingu v rámci předsezónního školení C
  • Vedení min. 4 kurzů ve 2 různých programech
  • Práce jako OSVČ

Benefity

  • Nadstandardní odměna 900 Kč / tréninkovou jednotku 60 min (Junior, SportMix, Active), 675 Kč / tréninkovou jednotku 45 min (Baby)
  • Přednostní výběr kurzů
  • Možnost účasti a extra výdělku v dalších projektech Gymnathlon
  • Možnost účasti na Gymnathlon Kempu jako vedoucí
  • Volná místa na kurzech/kempech pro známé
  • Sleva na merchandising Gymnathlon a oblečení Gymnathlon Team
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Možnost dalšího kariérního růstu

Máš zájem o práci v projektu Gymnathlon?

Pokud tě nabídka zaujala a chceš být součástí našeho týmu, prozraď nám o sobě pár informací.

Gymnathlon DNA

Chceme z Gymnathlonu vytvořit nejlepší sportovní program pro děti, který jim bude pomáhat k celoživotní lásce ke sportu.

Iniciativa a proaktivita

Klíčová vlastnost znamenající osobní zájem posouvat věci vpřed nad rámec očekávaného výsledku. Jde o vnitřní motivaci jednat ne proto, že se to po nás žádá, ale protože sami vidíme příležitost něco zlepšit.

Včasná exekuce

Po světě chodí spoustu lidí chrlících nápady a myšlenky. Ale my hledáme takové, kteří je dokážou taky včas zrealizovat. Ti mohou něco vybudovat a změnit.

Vášeň, zápal, nadšení

Chceme, aby mezi námi byli lidé, kteří hoří nadšením pro Gymnathlon a sportovní rozvoj dětí. Protože kdo hoří, dokáže zapalovat ostatní okolo sebe.

Kvalita

Pokaždé se ptáme sami sebe: „Udělal jsem danou věc nejlépe, jak jsem v daný okamžik mohl, s ohledem na vnější okolnosti?“ Chceme, aby drtivá většina našich odpovědí zněla „ano“. Nechceme, aby se průměr stal normou.

Zákaznický přístup

Neděláme Gymnathlon pro sebe, ale pro děti a jejich rodiče, jejichž spokojenost je nadřazená našim potřebám. V každé zásadnější situaci si klademe otázku: „Je to to nejlepší řešení pro spokojenost rodičů a nadšení dětí?“

Komunikace

Preferujeme komunikaci rychlou a otevřenou. Problémy se zvětšují, když se nekomunikují nebo neřeší. Záleží nám na kvalitě komunikace k dětem, rodičům i v rámci našeho týmu.

Školení a vzdělávání trenérů Gymnathlon

Naše trenéry pečlivě vybíráme i průběžně školíme. Každý trenér je povinen zúčastnit se vstupního školení a následných navazujících školení, kde si prohlubuje svoji kvalifikaci. Obsahem školení je představení a správné pochopení filozofie Gymnathlon, seznámení s klíčovými zásadami sportovního rozvoje dětí a praktický trénink jednotlivých aspektů a oblastí tréninkové metodiky.