Děkujeme za účast na letošních kempech a těšíme se příští léto! Registrace budou spuštěny od ledna 2022.
Děkujeme za účast na letošních kempech a těšíme se příští léto!
Registrace budou spuštěny od ledna 2022.

INFO K REGISTRACÍM PRO PŘÍŠTÍ SEZÓNU

• Přihlašování bude spuštěno 1. června 2021.
  • Všem aktuálním účastníkům pošleme včas email s personifikovaným registračním odkazem.
  • Noví zájemci se mohou registrovat po výběru preferovaného kurzu přímo přes náš web.
  • Kdo nevydrží do září, může se zúčastnit našich letních kempů anebo v rámci letní přípravy trénovat podle našich online tréninků ;-)
6-9 let
školáci
oblíbených sportů
Sportovní analýza SportAnalytikTM

Sportovní program pro děti 6-9 let

Pokročilý sportovní program určený školákům od 6 do 9 let, jehož cílem je seznámit děti se základy 6 oblíbených sportů a poznat jejich sportovní předpoklady.

Pestré tréninky vedené 2 trenéry jsou postavené na konceptu všestrannosti a zaměřené postupně na výuku základů tenisu, gymnastiky, volejbalu, atletiky, basketbalu a parkouru. Kurz je zakončen analýzou sportovních předpokladů SportAnalytikTM s identifikací silných stránek a doporučením vhodných sportů. Tréninkové plány jednotlivých sportů byly vytvořeny ve spolupráci se sportovními kluby, svazy a odborníky FTVS Univerzity Karlovy.

Děti sbírají motivační samolepky do svých hracích plánů a kurzem provádí oblíbený putovní maskot opičák Max.

Zvolte si město

Matyáš Brtna

Zákaznický servis & SportAnalytik

matyas.brtna@gymnathlon.cz

Asociace Český Gymnathlon, z.s.

Podmínky sportovního programu Gymnathlon| Informace ke zpracování osobních údajů| Kariéra