Zajistěte svým dětem včasnou registrací parádní léto na našem kempu! V případě nekonání z důvodu COVID-19 vracíme 100% platby zpět.

AKTUÁLNÍ STAV PLATNÝ OD 18. 12. 2020:

• Vzhledem k současným nařízením vlády jsou všechny kurzy Gymnathlon momentálně přerušeny.
  • Abychom děti udrželi v aktivním režimu, připravili jsme pro ně online tréninky Gymnathlonu, které můžete zhlédnout zdarma na našem Facebooku nebo kanálu YouTube. Najdete zde přes 20 online tréninků a cvičení s inspirací pro domácí sportovní průpravu.

NAŠE ZÁSADY V DOBĚ OMEZENÍ:

• Naším primárním zájmem je, aby děti měly možnost sportovat a Gymnathlon jim mohl v maximální možné míře přinášet radost z pohybu, proto budeme v trénování pokračovat hned, jak to situace dovolí. Vždy však budeme dodržovat a respektovat aktuální vládní nařízení.
  • Délka 1. pololetí bude adekvátně prodloužena tak, abychom v rámci něj dodrželi realizaci 16 tréninků, kterou v rámci kurzovného garantujeme.

6-9 let
školáci
oblíbených sportů
Sportovní analýza SportAnalytikTM

Sportovní program pro děti 6-9 let

Pokročilý sportovní program určený školákům od 6 do 9 let, jehož cílem je seznámit děti se základy 6 oblíbených sportů a poznat jejich sportovní předpoklady.

Pestré tréninky vedené 2 trenéry jsou postavené na konceptu všestrannosti a zaměřené postupně na výuku základů tenisu, gymnastiky, volejbalu, atletiky, basketbalu a parkouru. Kurz je zakončen analýzou sportovních předpokladů SportAnalytikTM s identifikací silných stránek a doporučením vhodných sportů. Tréninkové plány jednotlivých sportů byly vytvořeny ve spolupráci se sportovními kluby, svazy a odborníky FTVS Univerzity Karlovy.

Děti sbírají motivační samolepky do svých hracích plánů a kurzem provádí oblíbený putovní maskot opičák Max.

Zvolte si město

Metodika sportovního rozvoje dítěte v programu Gymnathlon SportMix

Sport Garant
Tenis