Registrace do Gymnathlon Kempů budou spuštěny 1. 12. 2020.
Jejich kompletní nabídku zveřejníme do 13. 12. 2020.

Vzhledem k aktuální situaci ohledně Covid-19 a jejímu dynamickému a často nepředvídatelnému vývoji bychom chtěli rodiče ujistit o postupu a zásadách, které budeme jako Gymnathlon v souvislosti s průběhem kurzů uplatňovat.

• Naším primárním zájmem je, aby děti měly možnost sportovat a Gymnathlon jim mohl v maximální možné míře přinášet radost z pohybu.
  • Za každé situace budeme respektovat a dodržovat aktuálně platná nařízení vlády.
  • Pokud tato nařízení jakýmkoliv způsobem omezí nebo přeruší průběh Gymnathlonu, délka pololetí bude adekvátně prodloužena tak, abychom v rámci něho v každém případě dodrželi počet 16 realizovaných tréninků, který garantujeme.
  • Během případného přerušení kurzů připravíme dětem zdarma oblíbené online cvičení Gymnathlonu, jejichž cílem není nahradit výše uvedené společné tréninky, ale udržet děti v gymnathlonním sportovním režimu. Můžete je zhlédnout na našem facebooku.

INFORMACE O PRŮBĚHU KURZŮ VZTAHUJÍCÍ SE K AKTUÁLNĚ PLATNÝM NAŘÍZENÍM VLÁDY:

• Všechny kurzy Gymnathlonu jsou v současné době přerušeny.
  • K trénování se vrátíme ihned, jak to bude možné, a vše doženeme! :)

6-9 let
školáci
oblíbených sportů
Sportovní analýza SportAnalytikTM

Sportovní program pro děti 6-9 let

Pokročilý sportovní program určený školákům od 6 do 9 let, jehož cílem je seznámit děti se základy 6 oblíbených sportů a poznat jejich sportovní předpoklady.

Pestré tréninky vedené 2 trenéry jsou postavené na konceptu všestrannosti a zaměřené postupně na výuku základů tenisu, gymnastiky, volejbalu, atletiky, basketbalu a parkouru. Kurz je zakončen analýzou sportovních předpokladů SportAnalytikTM s identifikací silných stránek a doporučením vhodných sportů. Tréninkové plány jednotlivých sportů byly vytvořeny ve spolupráci se sportovními kluby, svazy a odborníky FTVS Univerzity Karlovy.

Děti sbírají motivační samolepky do svých hracích plánů a kurzem provádí oblíbený putovní maskot opičák Max.

Zvolte si město

Metodika sportovního rozvoje dítěte v programu Gymnathlon SportMix