Skip to main content

Registrace pro sezónu 2024/2025 spuštěny!

Výběr kurzu Gymnathlon

Seznam kurzů

Mapa

FZŠ a MŠ Barrandov II., Praha 5 - Hlubočepy
V Remízku 919/7
Sportmix
úterý 17:30–18:30
volná místa
Obchodní akademie Štefáníkova, Pardubice
Štefánikova 325
Sportmix
pondělí 17:30–18:30
poslední volná místa
ZŠ 28. října, Česká Lípa
28. října 2733
Sportmix
úterý 16:30–17:30
volná místa
ZŠ a MŠ Na Smetance, Praha 2 - Vinohrady
Na Smetance 505/1
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
poslední volná místa
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Albrechtická, Praha 9 - Kbely
Albrechtická 732/1
Sportmix
pondělí 14:30–15:30
volná místa
ZŠ Dubina, Pardubice
Erno Košťála 870
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Vrchlického, Liberec
Vrchlického 262/17
Sportmix
čtvrtek 15:30–16:30
poslední volná místa
10 ZŠ Zdeňka Štěpánka, Most
Zdeňka Štěpánka 2912/8
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
15 ZŠ J. A. Komenského, Most
J. A. Komenského 474/22
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
4. ZŠ, Plzeň - Bolevec
Kralovická 1695/12
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
7. ZŠ, Plzeň - Severní Předměstí
Brněnská 1040/36
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
8 ZŠ Československé armády, Frýdek-Místek
Československé armády 570
Sportmix
čtvrtek 15:45–16:45
volná místa
Centrum Třešňovka, Praha 5 - Zbraslav
Pod Třešňovkou 234
Sportmix
úterý 17:00–18:00
volná místa
Cyrilometodějská církevní ZŠ, Brno - Stránice
Lerchova 344/65
Sportmix
úterý 15:30–16:30
poslední volná místa
FZŠ profesora Otokara Chlupa, Praha 5 - Stodůlky
Fingerova 2186/17
Sportmix
středa 16:30–17:30
kurz zaplněn
FZŠ Rožňavská, Olomouc
Rožňavská 728
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
FZŠ Trávníčkova, Praha 5 - Stodůlky
Trávníčkova 1744/4
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
Gymnázium a Jazyková škola, Břeclav
Sady 28. října 674/1
Sportmix
středa 17:30–18:30
volná místa
Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, Plzeň - Bolevec
Sokolovská 1156/64
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 - Hradčany
Parléřova 118/2
Sportmix
pondělí 17:00–18:00
volná místa
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5 - Stodůlky
Mezi Školami 2475/29
Sportmix
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady
Studentská 166/9
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
Gymnázium Kolín
Žižkova 162
Sportmix
úterý 16:45–17:45
kurz zaplněn
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 - Břevnov
Nad Alejí 1952/5
Sportmix
čtvrtek 17:30–18:30
poslední volná místa
Gymnázium Nad Štolou, Praha 7 - Holešovice
Nad Štolou 1510/1
Sportmix
úterý 16:30–17:30
kurz zaplněn
Gymnázium Ostrava - Hrabůvka
Františka Hajdy 1429/34
Sportmix
středa 17:00–18:00
volná místa
Gymnázium Říčany
Komenského náměstí 1280/1
Sportmix
čtvrtek 16:30–17:30
kurz zaplněn
Gymnázium Voděradská, Praha 10 - Strašnice
Voděradská 900/2
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Hokejové Centrum Pouzar, České Budějovice
Evžena Rošického 1756
Sportmix
pátek 16:00–17:00
volná místa
Hotelová škola, Plzeň - Jižní Předměstí
U Borského parku 3
Sportmix
úterý 17:00–18:00
volná místa
HŠ, OA a SPŠ Teplice
Benešovo náměstí 604/1
Sportmix
pondělí 17:30–18:30
volná místa
Jazykové Gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava - Poruba
Gustava Klimenta 493/3
Sportmix
čtvrtek 17:00–18:00
kurz zaplněn
Masarykova ZŠ, Praha 9 - Újezd nad Lesy
Polesná 1690
Sportmix
úterý 15:00–16:00
poslední volná místa
Masarykova ZŠ a MŠ Debř, Mladá Boleslav
Bakovská 7
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
Město Kouřim - Sportovní hala
Československé armády 497
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
OA, SPŠ a JŠ Beroun
U Stadionu 486/2
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sokol České Budějovice - tělocvična Rožnov
Lidická třída 1141/185
Sportmix
středa 17:00–18:00
poslední volná místa
Sokolovna Debř, Mladá Boleslav - Debř
Josefodolská 64
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
Sokolovna Kokonín, Jablonec nad Nisou
Tyršova stezka 50
Sportmix
úterý 17:15–18:15
volná místa
SOŠ a SOU Jílové u Prahy
Šenflukova 220
Sportmix
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
Sport centrum Chrášťany
Plzeňská 250
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Sportovní hala FC Zličín (u ZŠ Nedašovská), Praha 5 - Zličín
Nedašovská 403/37
Sportmix
úterý 15:00–16:00
volná místa
Sportovní hala u ZŠ Dolní Břežany
Na Vršku 290
Sportmix
pátek 14:00–15:00
kurz zaplněn
Sportovní hala u ZŠ Chýně
Bolzanova 890
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
SPŠ a Gymnázium Na Třebešíně, Praha 10 - Strašnice
Na Třebešíně 2299/69
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
SŠ řemesel a služeb Děčín
Ruská 147/46
Sportmix
středa 17:30–18:30
poslední volná místa
Škola Kavčí Hory - MŠ, ZŠ a SOŠ služeb, Praha 4 - Podolí
K Sídlišti 840/2
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
volná místa
Tělocvična Hvozdná
Hlavní 168
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
Tělocvična Kyšice
Ke Hřišti 185
Sportmix
úterý 17:00–18:00
volná místa
Tělocvična na Mariánském náměstí, Uherský Brod
Úzká ulička 69
Sportmix
čtvrtek 17:20–18:20
volná místa
Tělocvična sportovní haly, Pelhřimov
Nádražní 1536
Sportmix
středa 17:30–18:30
volná místa
Tělocvična TJ Letov Letňany, Praha 9 - Letňany
Třinecká 650
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
TJ Astra, Praha 10 - Záběhlice
V Korytech 157/27
Sportmix
pondělí 17:30–18:30
volná místa
TJ Lokomotiva Plzeň - Východní Předměstí
Úslavská 75
Sportmix
středa 15:00–16:00
volná místa
TJ Sokol Uhříněves, Praha 10 - Uhříněves
K Sokolovně 201/8
Sportmix
pátek 16:00–17:00
kurz zaplněn
TJ Sokol Zásmuky
Sokolská 305
Sportmix
pátek 15:30–16:30
volná místa
TJ Záryby
Záryby 33
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Tyršova ZŠ, Plzeň - Černice
U Školy 7
Sportmix
středa 15:30–16:30
volná místa
Waldorfská škola, Příbram
Hornická 327
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ 28. října, Neratovice
28. října 1157
Sportmix
pátek 15:00–16:00
poslední volná místa
ZŠ a MŠ Bílá, Praha 6 - Dejvice
Bílá 1784/1
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
poslední volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
ZŠ a MŠ Býchory
Býchory 99
Sportmix
úterý 15:00–16:00
volná místa
ZŠ a MŠ Jana Husa, Písek
Husovo nám. 725/5
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
volná místa
ZŠ a MŠ Jarov, Praha 3 - Žižkov
V Zahrádkách 1966/48
Sportmix
středa 15:30–16:30
poslední volná místa
ZŠ a MŠ K Dolům, Praha 4 - Modřany
U Domu služeb 29/2
Sportmix
úterý 15:00–16:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ a MŠ Kaštanová, Třinec
Kaštanová 412
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
ZŠ a MŠ Kotlářská, Brno - Veveří
Kotlářská 655/4
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
kurz zaplněn
ZŠ a MŠ Ohradní, Praha 4 - Michle
Ohradní 1366/49
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Radonice
Kaštanová 473
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Slivenec, Praha 5 - Slivenec
Ke Smíchovu 140/16
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Smolkova, Praha 4 - Kamýk
Smolkova 565
Sportmix
čtvrtek 15:00–16:00
volná místa
ZŠ a MŠ Šeříková, Ostrava - Výškovice
Šeříková 682/33
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Veleň
Hlavní 46
Sportmix
úterý 16:30–17:30
kurz zaplněn
ZŠ a MŠ Weberova, Praha 5 - Košíře
Weberova 1090/1
Sportmix
úterý 16:30–17:30
kurz zaplněn
ZŠ Arménská, Brno - Bohunice
Arménská 573/21
Sportmix
pondělí 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
Bezručova 1468/2
Sportmix
úterý 16:00–17:00
poslední volná místa
ZŠ Bosonožská, Brno - Starý Lískovec
Bosonožská 381/9
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ Botičská, Praha 2 - Vyšehrad
Botičská 130/8
Sportmix
středa 16:30–17:30
poslední volná místa
ZŠ Bratří Čapků, Příbram
Bratří Čapků 279
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Bronzová, Praha 5 - Stodůlky
Bronzová 2027/35
Sportmix
středa 15:30–16:30
kurz zaplněn
ZŠ Broumovská, Liberec
Broumovská 847/9
Sportmix
středa 14:30–15:30
volná místa
ZŠ Burešova, Praha 8 - Kobylisy
Burešova 1130/14
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ Dědina, Praha 6 - Liboc
Žukovského 580/6
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
volná místa
ZŠ Didaktis - Bzenecká, Brno - Vinohrady
Bzenecká 4226/23
Sportmix
středa 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Dukelská, Strakonice
Dukelská 166
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
ZŠ Elektra, Praha 9 - Vysočany
Sousedíkova
Sportmix
čtvrtek 17:00–18:00
kurz zaplněn
ZŠ Englišova, Opava
Englišova 1082/82
Sportmix
středa 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Fryčovická, Praha 9 - Letňany
Fryčovická 462
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Frýdecká, Havířov
Frýdecká 37
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Generála Janouška, Praha 9 - Černý Most
Dygrýnova 1006/21
Sportmix
úterý 16:15–17:15
kurz zaplněn
ZŠ Generála Píky, Ostrava - Moravská Ostrava
Gen. Píky 2975/13a
Sportmix
pátek 15:00–16:00
volná místa
ZŠ generálporučíka Františka Peřiny, Praha 6 - Řepy
Socháňova 1139/19
Sportmix
středa 15:30–16:30
kurz zaplněn
ZŠ Glowackého, Praha 8 - Troja
Glowackého 555/6
Sportmix
středa 16:30–17:30
poslední volná místa
ZŠ Gutova, Praha 10 - Strašnice
Gutova 1987/39
Sportmix
pondělí 17:30–18:30
poslední volná místa
ZŠ Habrmanova, Hradec Králové
Habrmanova 130/12
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ Horoměřice
Velvarská 310
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Hovorčovická, Praha 8 - Kobylisy
Hovorčovická 1281/11
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ Chvaletická, Praha 9 - Hloubětín
Chvaletická 918/3
Sportmix
čtvrtek 15:30–16:30
kurz zaplněn
ZŠ J. A. Komenského a MŠ Přerov
Hranická 425/14
Sportmix
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
ZŠ Janouškova, Brno - Černá Pole
Janouškova 577/2
Sportmix
pondělí 15:30–16:30
volná místa
Sportmix
středa 16:00–17:00
poslední volná místa
ZŠ Jasanová, Brno - Jundrov
Jasanová 2
Sportmix
čtvrtek 15:00–16:00
kurz zaplněn
ZŠ Jirny
Pražská 800
Sportmix
středa 18:00–19:00
volná místa
ZŠ Jitřní, Praha 4 - Hodkovičky
Jitřní 185/6
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Jižní předměstí, Rokycany
Čechova 855
Sportmix
středa 18:00–19:00
poslední volná místa
ZŠ K Milíčovu, Praha 4 - Háje
K Milíčovu 674/2
Sportmix
úterý 15:30–16:30
kurz zaplněn
Sportmix
čtvrtek 16:15–17:15
kurz zaplněn
ZŠ Kamínky, Brno - Nový Lístkovec
Kamínky 368/5
Sportmix
pondělí 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Klausova, Praha 5 - Stodůlky
Klausova 2450/2
Sportmix
čtvrtek 15:00–16:00
poslední volná místa
ZŠ Komenského, Zlín - Malenovice
Komenského 78
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Kořenského, Praha 5 - Smíchov
Kořenského 760/10
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ kpt. Jaroše, Třebíč
Kpt. Jaroše 836
Sportmix
pondělí 17:30–18:30
volná místa
ZŠ Kpt. Vajdy, Ostrava - Zábřeh
Kpt. Vajdy 2656/1a
Sportmix
středa 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Krušnohorská, Karlovy Vary
Krušnohorská 735/11
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Křesomyslova, Praha 4 - Nusle
Křesomyslova 724/2
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
volná místa
ZŠ Křiby, Zlín
Křiby 4788
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Křimická, Praha 10 - Horní Měcholupy
Křimická 314
Sportmix
pondělí 15:30–16:30
kurz zaplněn
Sportmix
čtvrtek 15:30–16:30
kurz zaplněn
ZŠ Kupeckého, Praha 4 - Háje
Kupeckého 576/17
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Kutnohorská, Praha 10 - Dolní Měcholupy
Kutnohorská 36/58
Sportmix
úterý 15:00–16:00
poslední volná místa
ZŠ Libčická, Praha 8 - Čimice
Libčická 658/10
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Lipence, Praha 5 - Lipence
Černošická 168
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
poslední volná místa
ZŠ Masarova, Brno - Líšeň
Masarova 2360/11
Sportmix
pondělí 15:45–16:45
volná místa
Sportmix
středa 15:45–16:45
volná místa
ZŠ Mendelova, Praha 4 - Háje
Mendelova 550/2
Sportmix
středa 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Mendíků, Praha 4 - Michle
Mendíků 1000/2
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Měšťanská, Brno - Tuřany
Měšťanská 459/21
Sportmix
úterý 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Mikoláše Alše, Praha 6 - Suchdol
Suchdolská 360/61
Sportmix
úterý 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Milady Horákové, Hradec Králové
Milady Horákové 258/50
Sportmix
pátek 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Mírové náměstí, Hodonín
Mírové nám. 2244/19
Sportmix
čtvrtek 15:45–16:45
volná místa
ZŠ Mládeže, Znojmo
Mládeže 1000/3
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Mozartova, Olomouc
Mozartova 252/48
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
volná místa
ZŠ Mutěnická, Brno - Vinohrady
Mutěnická 4164/23
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Na Chodovci, Praha 4 - Záběhlice
Na Chodovci 2700/54
Sportmix
pondělí 15:45–16:45
volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Nad Přehradou, Praha 10 - Horní Měcholupy
Nad Přehradou 469
Sportmix
pondělí 15:30–16:30
kurz zaplněn
Sportmix
středa 16:30–17:30
poslední volná místa
ZŠ Národních hrdinů, Praha 9 - Dolní Počernice
Národních hrdinů 70
Sportmix
pondělí 15:30–16:30
kurz zaplněn
ZŠ Nebušice, Praha 6 - Nebušice
Nebušická 369
Sportmix
úterý 15:30–16:30
poslední volná místa
ZŠ Nedvědovo náměstí, Praha 4 - Podolí
Nedvědovo náměstí 140/13
Sportmix
pondělí 16:20–17:20
volná místa
ZŠ Nepomucká, Praha 5 - Košíře
Nepomucká 139/1
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Nerudova, České Budějovice
Nerudova 9
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Novoměstská, Brno - Řečkovice
Novoměstská 1887/21
Sportmix
úterý 15:00–16:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ Obříství
Obříství 84
Sportmix
středa 16:30–17:30
kurz zaplněn
ZŠ Olešská, Praha 10 - Strašnice
Olešská 2222/18
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Ostrčilova, Ostrava - Moravská Ostrava
Ostrčilova 2557/10
Sportmix
čtvrtek 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Palmovka, Praha 8 - Libeň
Palmovka 468/8
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Pod Vodojemem, Ústí nad Labem
Pod Vodojemem 323/3a
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Polabiny 3, Pardubice
Nadporučíka Eliáše 344
Sportmix
středa 15:30–16:30
kurz zaplněn
ZŠ Poláčkova, Praha 4 - Krč
Poláčkova 1067/3
Sportmix
úterý 15:30–16:30
poslední volná místa
ZŠ Pošepného náměstí, Praha 4 - Chodov
Pošepného náměstí 2022/3
Sportmix
úterý 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Průhonice
Školní 191
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Rabasova 3282/3
Sportmix
úterý 16:00–17:00
poslední volná místa
ZŠ Rakovského, Praha 4 - Modřany
Rakovského 3136/1
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 15:00–16:00
volná místa
ZŠ Rudná
Masarykova 878
Sportmix
středa 15:30–16:30
kurz zaplněn
ZŠ Rýnovice, Jablonec nad Nisou
Pod Vodárnou 88/10
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Solidarita, Praha 10 - Strašnice
Brigádníků 510/14
Sportmix
středa 16:10–17:10
kurz zaplněn
ZŠ Svatoplukova, Olomouc
Svatoplukova 65
Sportmix
čtvrtek 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Světice
U Hřiště 151
Sportmix
středa 15:30–16:30
kurz zaplněn
ZŠ Šeberov, Praha 4 - Šeberov
V Ladech 6
Sportmix
úterý 17:30–18:30
volná místa
ZŠ Šimanovská, Praha 9 - Kyje
Šimanovská 16
Sportmix
úterý 15:40–16:40
kurz zaplněn
ZŠ Švehlova, Praha 10 - Záběhlice
Švehlova 2900/12
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ T. G. Masaryka, Praha 7 - Holešovice
Ortenovo náměstí 1275/34
Sportmix
úterý 16:30–17:30
kurz zaplněn
ZŠ T. G. Masaryka Lysá nad Labem Litol
Palackého 160/1
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ T.G. Masaryka, Jistebník
Jistebník 315
Sportmix
středa 15:15–16:15
volná místa
ZŠ Tyršova, Slavkov u Brna
Tyršova 977
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ Úvaly
Arnošta z Pardubic 8
Sportmix
pátek 15:00–16:00
kurz zaplněn
ZŠ Velvarská, Kladno - Švermov
Velvarská 1206
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Větrná, Uherské Hradiště
Větrná 1063
Sportmix
středa 17:15–18:15
volná místa
ZŠ Zdenky Braunerové, Roztoky
Školní nám. 470
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ Zdenky Braunerové - budova Cihelna, Roztoky - nafukovací hala
Kantorova 2485
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
ZŠ Zdiměřice, Jesenice
Hrnčířská 500
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
kurz zaplněn
SŠ průmyslová, technická a automobilní Jihlava
Tř. Legionářů 1572/3
Sportmix
pondělí 17:00–18:00
volná místa
ZŠ Edvarda Valenty, Prostějov
Edvarda Valenty 3970/52
Sportmix
úterý 15:30–16:30
volná místa
ZŠ a MŠ Starý Plzenec
Sedlec 81
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Tišnov, nám. 28. října
nám. 28. října 1708
Sportmix
středa 15:00–16:00
volná místa
Tělocvična Beseda, Praha - Klánovice
Slavětínská 1029/54
Sportmix
úterý 15:00–16:00
volná místa
SŠ a MŠ Na Bojišti, Liberec
Na Bojišti 759/15
Sportmix
úterý 17:30–18:30
volná místa
Svazková ZŠ Panská Pole, Přezletice
Školní náměstí 700/1
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
SŠO Kolín
Havlíčkova 42
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa