Skip to main content

Registrace pro sezónu 2024/2025 spuštěny!

Často kladené dotazy

Mohu přihlásit své dítě do kurzu, pokud nesplňuje požadovaný věk?

Bohužel to nelze. Dítě musí v den nástupu do kurzu splňovat minimální požadovaný věk pro daný kurz, stejně tak nesmí být starší než maximální povolený věk. Do kurzu se lze však přihlásit v průběhu celého roku, pokud je v něm volná kapacita, tzn. ihned po dovršení požadované věkové hranice.

Mohu si rezervovat místo v kurzu ještě před oficiálním otevřením registrací?

Rezervace místa dopředu bohužel možná není, přihlášení je možné pouze po oficiálním otevření registrací.

Mohu s dítětem přijít na ukázkovou lekci a teprve pak se případně zaregistrovat?

Účast na tréninku je vzhledem k omezené kapacitě kurzu možná pouze po předchozí registraci (přes registrační formulář na našem webu), jejíž součástí je i platba. Garantujeme však vrácení peněz v případě, že se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete po prvním tréninku v kurzu nepokračovat. Tento úvodní trénink slouží jako ukázkový a mohou na něm být přítomni rodiče.

Nedaří se mi zaplatit přes platební bránu, mohu poslat peníze přímo na váš bankovní účet?

Za účelem správné účetní evidence je nutné provést platbu prostřednictvím platební brány a nelze platbu poslat platebním příkazem na náš účet. Pokud se vám platbu přes platební bránu nedaří provést, zkuste ji provést z jiného webového prohlížeče, počítače nebo mobilního telefonu. Nebo zkuste použít jinou platební kartu.

Zaplatil jsem kurzovné, ale nepřišlo mi potvrzení o registraci a platbě, co s tím?

Zkontrolujte si prosím ve své e-mailové schránce složky určené pro hromadnou poštu nebo spam, kam e-maily od nás občas omylem spadnou. Pokud potvrzení nenaleznete ani zde, napište nám na info@gymnathlon.cz a pošleme vám nové.

Jak funguje garance vrácení peněz, pokud se rozhodnu účast v kurzu zrušit?

Podmínkou garance vrácení 100% kurzovného je odeslání žádosti do tří dnů po konání prvního tréninku od vašeho přihlášení do kurzu. V ostatních případech (pokud je žádost podána později) se postupuje na základě platných storno podmínek.

Chtěl bych zrušit účast dítěte v kurzu, jak mám postupovat?

Odešlete žádost na info@gymnathlon.cz. Pokud budete splňovat podmínky pro vrácení peněz, budou vám zaslány zpět na účet, z něhož bylo kurzovné hrazeno. Výše vrácené částky závisí na počtu proběhlých tréninků od přihlášení dítěte do kurzu bez ohledu na to, jestli se jich zúčastnilo.

Poskytujete finanční kompenzaci v případě, že je dítě nemocné a nemůže se zúčastnit tréninku?

Pokud dítě chybí z důvodu běžného sezónního onemocnění, jako jsou různé virózy, angína apod., finanční kompenzaci neposkytujeme. Dlouhodobější absenci z důvodu vážnějšího onemocnění, úrazu, operace apod. posuzujeme individuálně na základě žádosti zaslané na info@gymnathlon.cz a v takovém případě je kompenzace možná.

Je možné si nahradit lekce, kterých se dítě nezúčastnilo?

Bohužel, náhrady za zameškané lekce z organizačních důvodů neposkytujeme.

Je možné po zaplacení nebo v průběhu sezóny změnit kurz za jiný (např. z důvodu změny preference lokality nebo času)?

Ano, je to možné, pokud je ve vámi preferovaném kurzu volná kapacita. V případě zájmu o změnu prosím kontaktujte náš zákaznický servis.

Kolik má kurz lekcí, kdy začíná a jak dlouho trvá?

Všechny kurzy mají 32 lekcí a jsou rozděleny na první a druhé pololetí po 16 lekcích. Délka kurzu je závislá na státních svátcích, prázdninách, příp. jiných dnech volna vyhlášených školou - v těchto dnech se netrénuje a délka kurzu se adekvátně prodlužuje tak, aby byl zachován počet 32 lekcí. Všechny kurzy začínají v září a s ohledem na výše uvedené končí v květnu nebo červnu.

Jak dlouho trvá první pololetí a kdy začíná druhé?

Obě pololetí mají 16 lekcí a navazují na sebe bez přestávky. Začátek druhého pololetí se tedy odvíjí od konce prvního, jehož délka je závislá na počtu dní, kdy se netrénuje (viz otázka výše). 

Chtěl bych omluvit své dítě z lekce, příp. se zeptat na konkrétní záležitosti týkající se tréninku, na koho se mám obrátit?

V organizačních věcech týkajících se tréninku kontaktujte prosím přímo svého trenéra.