Registrace do Gymnathlon Kempů budou spuštěny 1. 12. 2020.
Jejich kompletní nabídku zveřejníme do 13. 12. 2020.

Vzhledem k aktuální situaci ohledně Covid-19 a jejímu dynamickému a často nepředvídatelnému vývoji bychom chtěli rodiče ujistit o postupu a zásadách, které budeme jako Gymnathlon v souvislosti s průběhem kurzů uplatňovat.

• Naším primárním zájmem je, aby děti měly možnost sportovat a Gymnathlon jim mohl v maximální možné míře přinášet radost z pohybu.
  • Za každé situace budeme respektovat a dodržovat aktuálně platná nařízení vlády.
  • Pokud tato nařízení jakýmkoliv způsobem omezí nebo přeruší průběh Gymnathlonu, délka pololetí bude adekvátně prodloužena tak, abychom v rámci něho v každém případě dodrželi počet 16 realizovaných tréninků, který garantujeme.
  • Během případného přerušení kurzů připravíme dětem zdarma oblíbené online cvičení Gymnathlonu, jejichž cílem není nahradit výše uvedené společné tréninky, ale udržet děti v gymnathlonním sportovním režimu. Můžete je zhlédnout na našem facebooku.

INFORMACE O PRŮBĚHU KURZŮ VZTAHUJÍCÍ SE K AKTUÁLNĚ PLATNÝM NAŘÍZENÍM VLÁDY:

• Všechny kurzy Gymnathlonu jsou v současné době přerušeny.
  • K trénování se vrátíme ihned, jak to bude možné, a vše doženeme! :)

2,5-4
roky

s rodiči
základních dovedností
Budování samostatnosti

Sportovní program pro děti 2,5-4 roky

• hravé cvičení dětí za podpory rodičů
  • důraz na maximální prožitek
  • budování samostatnosti
  • 10 základních pohybových dovedností
  • metodika od odborníků FTVS UK

Společné cvičení rodičů a dětí od 2,5 do 4 let zaměřené na vytváření pozitivních emočních zážitků spojených s prvním organizovaným pohybem.

Pestrá skladba rychle se střídajících jednoduchých cvičení a her využívá rozmanitých pomůcek pro dosažení maximálního prožitku. Náplň hodin je sestavena odborníky z FTVS Univerzity Karlovy tak, aby si děti osvojily 10 základních pohybových dovedností a postupně budovali svoji samostatnost.

K podpoře hravosti slouží oblíbený maskot opičák Max přítomný v každém kurzu a hrací plány, do kterých děti sbírají motivační samolepky.

Zvolte si město

Metodika sportovního rozvoje dítěte v programu Gymnathlon Baby