Skip to main content

Registrace pro sezónu 2024/2025 spuštěny!

Výběr kurzu Gymnathlon

Seznam kurzů

Mapa

Obchodní akademie Štefáníkova, Pardubice
Štefánikova 325
Baby
pondělí 15:30–16:15
kurz zaplněn
ZŠ a MŠ Bílovice
Bílovice 440
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
volná místa
ZŠ Sportovní, Tanvald
Sportovní 576
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
ZŠ Vrchlického, Liberec
Vrchlického 262/17
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
10 ZŠ Zdeňka Štěpánka, Most
Zdeňka Štěpánka 2912/8
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
11 ZŠ Obránců Míru, Most
Obránců Míru 2944/1
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
BDS Academy - budova SKV, Praha 2 - Vinohrady
Polská 2400/1a
Baby
pondělí 15:20–16:05
volná místa
Baby
pondělí 16:10–16:55
poslední volná místa
Bopo Factory Gym, Třebíč
Budischowského 1071
Baby
pondělí 14:00–14:45
poslední volná místa
Centrum Mateřství Anahita, Praha 9 - Černý Most
Skorkovská 1511
Baby
středa 15:15–16:00
volná místa
Baby
středa 16:10–16:55
kurz zaplněn
Centrum Třešňovka, Praha 5 - Zbraslav
Pod Třešňovkou 234
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
Centrum Viktoria, Brno - Horní Heršpice
Vodařská 232/2
Baby
pondělí 15:30–16:15
volná místa
Baby
pondělí 16:15–17:00
kurz zaplněn
Daily Fitness Metropole Zličín, Praha 5
Řevnická 121/1
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Baby
středa 16:00–16:45
kurz zaplněn
Fitness Aquapalace, Čestlice
Pražská 138
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Baby
čtvrtek 15:10–15:55
poslední volná místa
Fitness Boby, Brno
Sportovní 559/2a
Baby
úterý 15:30–16:15
volná místa
Baby
středa 10:00–10:45
volná místa
Baby
čtvrtek 10:00–10:45
volná místa
Baby
čtvrtek 15:00–15:45
volná místa
Fitness City, Plzeň - Východní Předměstí
Náměstí Generála Píky 2433/42
Baby
pondělí 15:15–16:00
volná místa
Baby
pondělí 16:10–16:55
poslední volná místa
Baby
čtvrtek 15:10–15:55
volná místa
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
volná místa
Fitness Timpo, Olomouc
tř. Svornosti 1177/57
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Baby
pondělí 17:00–17:45
volná místa
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
Fitness klub Zdravíčko, Poděbrady
Jana Opletala 77/9
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Baby
pondělí 16:55–17:40
volná místa
Gymnázium a Jazyková škola, Břeclav
Sady 28. října 674/1
Baby
středa 15:30–16:15
kurz zaplněn
Gymnázium Bystrc, Brno - Bystrc
Vejrostova 1143/2
Baby
středa 16:30–17:15
volná místa
Baby
středa 17:15–18:00
volná místa
Hector Sport Centrum, Praha 10 - Malešice
Malešická 655/59c
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Baby
středa 16:00–16:45
kurz zaplněn
HŠ Světlá a SOŠ řemesel, Velké Meziříčí
U Světlé 855/36
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
HŠ, OA a SPŠ Teplice
Benešovo náměstí 604/1
Baby
pondělí 15:30–16:15
volná místa
Iron Gym, Brno - Komín
Řezáčova 805/5
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
Baby
středa 17:00–17:45
volná místa
Kladenská sportovní hala, Kladno
Sportovců 817
Baby
středa 17:00–17:45
volná místa
Komunitní centrum Kostelní Hlavno
Kostelní Hlavno 200
Baby
čtvrtek 15:30–16:15
volná místa
Krašovská Aktivity centrum, Plzeň - Bolevec
Krašovská 1696/30
Baby
čtvrtek 15:15–16:00
volná místa
Baby
čtvrtek 16:10–16:55
volná místa
Masarykova ZŠ a MŠ Debř, Mladá Boleslav
Bakovská 7
Baby
čtvrtek 15:00–15:45
kurz zaplněn
Meka Fitness, Rudná
Masarykova 223/78
Baby
čtvrtek 14:25–15:10
volná místa
Baby
čtvrtek 15:15–16:00
volná místa
Městská hala Modřice
Benešova 274
Baby
středa 15:00–15:45
volná místa
MŠ Měřičkova, Brno - Řečkovice
Měřičkova 1491/46
Baby
pondělí 15:30–16:15
volná místa
Baby
středa 15:00–15:45
volná místa
NR-GM Fitness Club, Praha 7 - Holešovice
Přívozní 937/3
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Poklad, Ostrava - Poruba
Matěje Kopeckého 675/21
Baby
pondělí 14:50–15:35
volná místa
Baby
čtvrtek 14:30–15:15
volná místa
Rezidence RoSa, Praha 8 - Kobylisy
Střelničná 1680/8
Baby
pondělí 9:30–10:15
volná místa
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Baby
úterý 16:00–16:45
poslední volná místa
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
kurz zaplněn
Rodinné centrum Momíkov, Brno - Líšeň
Štefáčkova 2491/15
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
poslední volná místa
Baby
čtvrtek 17:00–17:45
poslední volná místa
SK Shotokan Neratovice
28. října 1157
Baby
čtvrtek 13:15–14:00
volná místa
Sokol České Budějovice - tělocvična Rožnov
Lidická třída 1141/185
Baby
pondělí 15:10–15:55
volná místa
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Sokolovna Debř, Mladá Boleslav - Debř
Josefodolská 64
Baby
pondělí 14:30–15:15
volná místa
Baby
středa 14:30–15:15
poslední volná místa
Sokolovna Kokonín, Jablonec nad Nisou
Tyršova stezka 50
Baby
úterý 15:30–16:15
volná místa
SOŠ a SOU Jílové u Prahy
Šenflukova 220
Baby
čtvrtek 15:10–15:55
volná místa
SOŠ a SOU Jindřichův Hradec
Miřiovského 678
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
SOŠ Litvínov - Hamr
Mládežnická 236
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
Speciální ZŠ a praktická škola Chrudim
Školní náměstí 228
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
Sportcentrum Brandýs, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Kostelecká 1776
Baby
pondělí 14:30–15:15
volná místa
Sportcentrum Evropská, Praha 6 - Veleslavín
José Martího 269/31
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
Baby
pondělí 15:45–16:30
volná místa
Baby
středa 15:00–15:45
volná místa
Baby
středa 15:45–16:30
volná místa
Sportovní centrum MČ Brno - Útěchov
Adamovská 277/26
Baby
čtvrtek 15:30–16:15
volná místa
Sportovní centrum Olšanka, Praha 3 - Žižkov
Táboritská 1000/23
Baby
úterý 10:00–10:45
volná místa
Baby
úterý 10:50–11:35
volná místa
Baby
čtvrtek 15:00–15:45
volná místa
Baby
čtvrtek 15:45–16:30
poslední volná místa
Sportovní hala BIOS, Kladno
Hokejových legend 3368
Baby
čtvrtek 14:45–15:30
volná místa
Baby
čtvrtek 15:45–16:30
kurz zaplněn
Sportovní Hala u ZŠ Rajhrad
Havlíčkova 452
Baby
úterý 15:10–15:55
volná místa
Squash Modrý Svět, Praha 9 - Letňany
Beranových 125
Baby
čtvrtek 15:15–16:00
volná místa
Baby
čtvrtek 16:10–16:55
kurz zaplněn
Squashpoint, Praha 4 - Háje
Květnového vítězství 938/79
Baby
pondělí 9:00–9:45
volná místa
Baby
pondělí 10:00–10:45
volná místa
Baby
úterý 15:15–16:00
volná místa
Studio Harmonie, Říčany
Černokostelecká 165/95
Baby
středa 15:10–15:55
poslední volná místa
SZŠ Karviná
Borovského 2315/1
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
T.J. Sokol Braník I., Praha 4
Branická 275/93
Baby
středa 14:45–15:30
volná místa
Baby
čtvrtek 9:15–10:00
volná místa
Tělocvična Harfa (Zdravý sport), Praha 9 - Libeň
Kurta Konráda 962/17
Baby
pondělí 15:10–15:55
volná místa
Baby
pondělí 16:00–16:45
poslední volná místa
Baby
úterý 15:30–16:15
volná místa
Tělocvična Hvozdná
Hlavní 168
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
volná místa
Tělocvična Kyšice
Ke Hřišti 185
Baby
úterý 15:00–15:45
poslední volná místa
Tělocvična na Mariánském náměstí, Uherský Brod
Úzká ulička 69
Baby
čtvrtek 15:30–16:15
volná místa
Baby
pátek 15:30–16:15
volná místa
Tělocvična Náves Sv. Petra a Pavla, Zlatníky-Hodkovice
Náves sv. Petra a Pavla 326
Baby
čtvrtek 9:30–10:15
volná místa
Tělocvična Písečná, Cheb
Písečná 436/2
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
Tělocvična SGP, Hradec Králové
Nerudova 198/36
Baby
pondělí 14:30–15:15
volná místa
Baby
čtvrtek 14:45–15:30
poslední volná místa
Tělocvična sportovní haly, Pelhřimov
Nádražní 1536
Baby
středa 15:30–16:15
volná místa
Tělocvična u obecního úřadu Dřísy
Poštovní 12
Baby
úterý 15:10–15:55
volná místa
TJ Astra, Praha 10 - Záběhlice
V Korytech 157/27
Baby
úterý 16:00–16:45
poslední volná místa
Baby
úterý 17:00–17:45
poslední volná místa
TJ Sokol Brno - Husovice - Husovice
Dukelská třída 49/9
Baby
středa 15:35–16:20
volná místa
TJ Sokol Uhříněves, Praha 10 - Uhříněves
K Sokolovně 201/8
Baby
středa 14:30–15:15
poslední volná místa
TJ Starý Harcov, Liberec
Otakarova 58
Baby
středa 15:30–16:15
poslední volná místa
VOŠ a SZeŠ Tábor
Tomkova 2159/6
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
ZŠ a MŠ Husova, Tábor
Husova 1570/23
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
ZŠ a MŠ Kaštanová, Třinec
Kaštanová 412
Baby
středa 17:00–17:45
volná místa
ZŠ a MŠ Komenského, Adamov
Komenského 324/4
Baby
středa 15:30–16:15
volná místa
ZŠ a MŠ Nučice
Kubrova 136
Baby
úterý 16:30–17:15
volná místa
ZŠ a MŠ Pražská, Znojmo
Pražská 2808/98
Baby
středa 16:30–17:15
volná místa
ZŠ a MŠ Tečovice
Tečovice 112
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
ZŠ Bosonožská, Brno - Starý Lískovec
Bosonožská 381/9
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
ZŠ Dr. Horáka, Prostějov
Dr. Horáka 2611/24
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
poslední volná místa
ZŠ dr. Milady Horákové, Kopřivnice
Obránců míru 369/2
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
ZŠ Edvarda Beneše 2, Opava
Edvarda Beneše 961/2
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
ZŠ Frýdecká, Havířov
Frýdecká 37
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
volná místa
ZŠ J. A. Komenského a MŠ Přerov
Hranická 425/14
Baby
čtvrtek 15:10–15:55
volná místa
ZŠ Konečná, Karlovy Vary
Konečná 917/25
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
ZŠ Kupeckého, Praha 4 - Háje
Kupeckého 576/17
Baby
středa 15:30–16:15
poslední volná místa
ZŠ Mírové náměstí, Hodonín
Mírové nám. 2244/19
Baby
úterý 15:45–16:30
volná místa
ZŠ Na Valech, Litoměřice
Na Valech 582/53
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
ZŠ Na Valtické, Břeclav
Na Valtické 641/31a
Baby
pondělí 16:00–16:45
poslední volná místa
ZŠ Náměstí Míru, Svitavy
náměstí míru 38/73
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
ZŠ Nedvědovo náměstí, Praha 4 - Podolí
Nedvědovo náměstí 140/13
Baby
pondělí 15:30–16:15
volná místa
ZŠ Palmovka, Praha 8 - Libeň
Palmovka 468/8
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
ZŠ Školní, Mikulov
Školní 184/1
Baby
čtvrtek 16:30–17:15
volná místa
ZŠ Pavlovská, Brno - Kohoutovice
Pavlovská 576/16
Baby
středa 17:00–17:45
volná místa
ZŠ Polabiny 3, Pardubice
Nadporučíka Eliáše 344
Baby
úterý 15:30–16:15
volná místa
Baby
čtvrtek 15:30–16:15
volná místa
Baby
čtvrtek 16:15–17:00
volná místa
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice
Ke škole 569/15
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
poslední volná místa
ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem
Rabasova 3282/3
Baby
úterý 15:15–16:00
volná místa
Baby
pátek 16:00–16:45
poslední volná místa
ZŠ Rýnovice, Jablonec nad Nisou
Pod Vodárnou 88/10
Baby
pondělí 16:15–17:00
volná místa
ZŠ Šeberov, Praha 4 - Šeberov
V Ladech 6
Baby
úterý 15:15–16:00
volná místa
ZŠ Šenov
Radniční náměstí 1040
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
Baby
úterý 16:45–17:30
volná místa
ZŠ Švabinského, Sokolov
Švabinského 1702
Baby
pondělí 15:30–16:15
volná místa
ZŠ T. G. Masaryka Lysá nad Labem Litol
Palackého 160/1
Baby
středa 15:00–15:45
poslední volná místa
ZŠ Tyršova, Nový Jičín
Tyršova 144/1
Baby
pondělí 15:15–16:00
volná místa
ZŠ Tyršova, Kuřim
Tyršova 1255/56
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
ZŠ Větrná, Uherské Hradiště
Větrná 1063
Baby
středa 15:30–16:15
volná místa
Baby
středa 16:25–17:10
volná místa
ZŠ Zdenky Braunerové - budova Cihelna, Roztoky - nafukovací hala
Kantorova 2485
Baby
středa 15:10–15:55
kurz zaplněn
OA a Hotelová škola, Havlíčkův Brod
Bratříků 851
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
OA, VOŠZ a SZŠ, SOŠS Jihlava
Husova 1671/54
Baby
úterý 15:30–16:15
volná místa
Baby
středa 15:15–16:00
volná místa
ZŠ Svatoplukova, Šternberk
Svatoplukova 1419/7
Baby
pátek 16:00–16:45
volná místa
ZŠ a MŠ Pod Zvonek, Český Těšín
Pod Zvonek 1835/28
Baby
čtvrtek 15:15–16:00
volná místa
ZŠ Hutník, Veselí nad Moravou
Hutník 1456
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
ZŠ Rokytnice, Vsetín
Michala Urbánka 436
Baby
pátek 16:00–16:45
volná místa
Fit&Fun Studio, Ostrava
Tovární 486/7
Baby
úterý 10:00–10:45
volná místa
Baby
středa 15:25–16:10
volná místa
Baby
středa 16:15–17:00
poslední volná místa
TJ Sokol Frýdek Místek, Frýdek-Místek
Novodvorská 667
Baby
pondělí 11:30–12:15
volná místa
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl
T. G. Masaryka 590
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
volná místa
Gymnázium Vincence Makovského, Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
ZŠ a MŠ Starý Plzenec
Sedlec 81
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
ZŠ Tišnov, nám. 28. října
nám. 28. října 1708
Baby
pondělí 15:15–16:00
volná místa
Active Studio Pavla Sirotka, Praha 4 - Krč
Jeremenkova 1835/106
Baby
úterý 9:30–10:15
volná místa
Baby
čtvrtek 14:55–15:40
volná místa
Baby
čtvrtek 15:45–16:30
poslední volná místa
Fitness Chrpa, Praha 4 - Chodov
Krejnická 2021/1
Baby
pondělí 15:10–15:55
volná místa
ZŠ Praskova, Opava
Praskova 411/14
Baby
čtvrtek 15:10–15:55
volná místa
OA a SOŠ zemědělská a ekologická Žatec
Studentská 1354
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
SŠ a MŠ Na Bojišti, Liberec
Na Bojišti 759/15
Baby
úterý 15:40–16:25
volná místa
Sport Úvaly
Žižkova 1989
Baby
pondělí 9:30–10:15
volná místa
Jubilejní Masarykova ZŠ a MŠ, Třinec
Konská 419
Baby
středa 15:15–16:00
volná místa
Tj Sokol - Smíchov II, Praha 5 - Smíchov
Vrázová 1163/6
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
TJ Lokomotiva Beroun
Tyršova 85
Baby
úterý 15:25–16:10
volná místa
Svazková ZŠ Panská Pole, Přezletice
Školní náměstí 700/1
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
Sokolská župa Severočeská - Novákova, Děčín
Riegrova 354/8
Baby
úterý 14:30–15:15
volná místa
Baby
úterý 15:15–16:00
volná místa
SŠO Kolín
Havlíčkova 42
Baby
pondělí 15:10–15:55
volná místa
OC Nouzka, Vyškov
Brněnská 455/39
Baby
pondělí 15:45–16:30
volná místa
TJ Sokol Znojmo
Sokolská 1272/12
Baby
pátek 15:30–16:15
volná místa
Tj Sokol Žďár nad Sázavou
Dvorská 123/14
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
Fitness BeFit energy club, Příbram
Milínská 134
Baby
úterý 15:15–16:00
volná místa
Baby
úterý 16:10–16:55
volná místa