Sportovní analýza pro děti 5-16 let

Sportovní akce pomáhající dětem odhalit jejich silné stránky a přirozený pohybový talent.

9 jednoduchých a hravých disciplín

3 hodiny zábavného sportování

Analýza SportAnalytikTM

Doporučení vhodných sportů

Půldenní sportovní akce určená dětem od 5 do 16 let, která formou jednoduchých testů rozpozná jejich sportovní předpoklady a doporučí jim ten pravý sport.

Hlavním pilířem sportovního programu je 9 zábavných disciplín zjišťujících somatotyp, fyzické dispozice (rychlost, výbušnost, síla, vytrvalost, koordinace, rovnováha, flexibilita) a taktické schopnosti dětí. Následná analýza naměřených výkonů odhalí jejich silné stránky a na jejich základě sestaví na míru doporučení vhodných sportů. Děti si kromě testování užijí zábavné pohybové hry, to vše pod dohledem zkušených trenérů.

Analýzu je vhodné absolvovat po účasti ve všestranných kurzech Gymnathlon jako přirozené pokračování dalšího sportovního směřování.

Testování a následná analýza se provádějí na základě metodiky SportAnalytikTM (horní index), která byla vyvinuta ve spolupráci s doc. Paedr. Tomášem Peričem, Ph.D. z Univerzity Karlovy a ověřena již na 500 000 dětech ve 20 zemích světa. Jejím cílem není selektovat profesionální sportovce, ale přinést každému dítěti radost z objeveného nadání a namotivovat ho ke sportu.

Po absolvování sportovního dne obdrží každé dítě dva reporty - Talent Report a Sport Report.

Talent Report

Tento report vám prozradí, jaké z testovaných schopností jsou silnou stránkou vašeho dítěte, a to díky porovnání s tisícovkami vrstevníků stejného pohlaví a věku. Dozvíte se také, jakému pohybovému typu je vaše dítě nejblíže.

Sport Report

Tento report obsahuje doporučení pěti běžných a tří alternativních sportů, které jsou pro vaše dítě nejvhodnější (seřazených dle vhodnosti). Najdete zde také  vyhodnocení dvou vámi preferovaných sportů.