Výběr kurzu Gymnathlon
Seznam kurzů
Mapa
FZŠ a MŠ Barrandov II., Praha 5 - Hlubočepy
V Remízku 919/7
Junior
pondělí
17:30–18:30
kurz zaplněn
Obchodní akademie Štefáníkova, Pardubice
Štefánikova 325
Junior
pondělí
16:30–17:30
volná místa
8 ZŠ Československé armády, Frýdek-Místek
Československé armády 570
Junior
čtvrtek
16:45–17:45
volná místa
Centrum Třešňovka, Praha 5 - Zbraslav
Pod Třešňovkou 234
Junior
úterý
16:00–17:00
volná místa
Cyrilometodějská církevní ZŠ, Brno - Stránice
Lerchova 344/65
Junior
úterý
16:30–17:30
volná místa
FZŠ profesora Otokara Chlupa, Praha 5 - Stodůlky
Fingerova 2186/17
Junior
středa
17:30–18:30
kurz zaplněn
FZŠ Trávníčkova, Praha 5 - Stodůlky
Trávníčkova 1744/4
Junior
pondělí
16:00–17:00
kurz zaplněn
Gymnázium a Jazyková škola, Břeclav
Sady 28. října 674/1
Junior
středa
16:30–17:30
kurz zaplněn
Gymnázium Českolipská, Praha 9 - Střížkov
Českolipská 373/27
Junior
středa
16:00–17:00
kurz zaplněn
Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, Plzeň - Bolevec
Sokolovská 1156/64
Junior
středa
17:00–18:00
volná místa
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 - Hradčany
Parléřova 118/2
Junior
čtvrtek
17:00–18:00
volná místa
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5 - Stodůlky
Mezi Školami 2475/29
Junior
úterý
16:30–17:30
kurz zaplněn
Gymnázium Nad Štolou, Praha 7 - Holešovice
Nad Štolou 1510/1
Junior
pondělí
17:30–18:30
kurz zaplněn
Hokejové Centrum Pouzar, České Budějovice
Evžena Rošického 1756
Junior
pátek
15:00–16:00
volná místa
Hotelová škola, Plzeň - Jižní Předměstí
U Borského parku 3
Junior
úterý
16:00–17:00
volná místa
Jazykové Gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava - Poruba
Gustava Klimenta 493/3
Junior
čtvrtek
16:00–17:00
volná místa
Město Kouřim - Sportovní hala
Československé armády 497
Junior
pondělí
16:00–17:00
volná místa
NR-GM Fitness Club, Praha 7 - Holešovice
Přívozní 937/3
Junior
středa
16:00–17:00
kurz zaplněn
Speciální ZŠ a praktická škola Chrudim
Školní náměstí 228
Junior
čtvrtek
16:00–17:00
volná místa
Sportcentrum Brandýs, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Kostelecká 1776
Junior
pondělí
15:30–16:30
volná místa
Sportovní areál Jedenáctka VS, Praha 4 - Chodov
Mírového Hnutí 2385/3
Junior
úterý
16:00–17:00
kurz zaplněn
Sportovní ZŠ Antonína Sochora, Duchcov
Teplická 793/13
Junior
čtvrtek
16:00–17:00
volná místa
SPŠ stavební Josefa Gočára, Praha 4 - Nusle
Družstevní ochoz 1659/3
Junior
středa
16:00–17:00
volná místa
Tělocvična TJ Letov Letňany, Praha 9 - Letňany
Třinecká 650
Junior
čtvrtek
18:00–19:00
volná místa
TJ Sokol Kunratice, Praha 4 - Kunratice
K Šeberáku 161/16
Junior
čtvrtek
15:10–16:10
volná místa
Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
Čs. exilu 669/16
Junior
pondělí
17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ Chelčického (budova Žerotínova), Praha 3 - Žižkov
Chelčického 2614/43
Junior
středa
16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Weberova, Praha 5 - Košíře
Weberova 1090/1
Junior
úterý
17:30–18:30
poslední volná místa
ZŠ Campanus, Praha 4 - Chodov
Jírovcovo náměstí 1782/1
Junior
pondělí
16:30–17:30
kurz zaplněn
ZŠ Didaktis - Bzenecká, Brno - Vinohrady
Bzenecká 4226/23
Junior
středa
16:00–17:00
volná místa
ZŠ Generála Píky, Ostrava - Moravská Ostrava
Gen. Píky 2975/13a
Junior
pátek
16:00–17:00
volná místa
ZŠ Hovorčovická, Praha 8 - Kobylisy
Hovorčovická 1281/11
Junior
středa
17:00–18:00
poslední volná místa
ZŠ Kutnohorská, Praha 10 - Dolní Měcholupy
Kutnohorská 36/58
Junior
úterý
16:00–17:00
poslední volná místa
ZŠ Národních hrdinů, Praha 9 - Dolní Počernice
Národních hrdinů 70
Junior
pondělí
16:30–17:30
kurz zaplněn
ZŠ Nedvědovo náměstí, Praha 4 - Podolí
Nedvědovo náměstí 140/13
Junior
pondělí
17:20–18:20
volná místa
ZŠ Olešská, Praha 10 - Strašnice
Olešská 2222/18
Junior
úterý
17:00–18:00
poslední volná místa
ZŠ Pod Vodojemem, Ústí nad Labem
Pod Vodojemem 323/3a
Junior
pondělí
16:00–17:00
poslední volná místa
ZŠ Pouchov, Hradec Králové - Pouchov
K Sokolovně 452/13
Junior
čtvrtek
17:30–18:30
volná místa
ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice
Ke škole 569/15
Junior
čtvrtek
17:00–18:00
volná místa
ZŠ Stoliňská, Praha 9 - Horní Počernice
Stoliňská 823/16
Junior
pondělí
17:00–18:00
volná místa
ZŠ T. G. Masaryka, Praha 7 - Holešovice
Ortenovo náměstí 1275/34
Junior
úterý
17:30–18:30
kurz zaplněn
ZŠ Zdenky Braunerové - budova Cihelna, Roztoky - nafukovací hala
Kantorova 2485
Junior
středa
17:00–18:00
kurz zaplněn
SŠ průmyslová, technická a automobilní Jihlava
Tř. Legionářů 1572/3
Junior
pondělí
16:00–17:00
volná místa
Gymnázium Vincence Makovského, Nové Město na Moravě
Leandra Čecha 152
Junior
středa
17:00–18:00
volná místa
Tělocvična Beseda, Praha - Klánovice
Slavětínská 1029/54
Junior
úterý
16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Jihomoravské nám. 2, Brno - Slatina
Jihomoravské náměstí 1089/2
Junior
středa
17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ U Santošky, Praha 5 - Smíchov
U Santošky 1007/1
Junior
pondělí
17:00–18:00
volná místa
Tj Sokol - Smíchov II, Praha 5 - Smíchov
Vrázová 1163/6
Junior
středa
16:00–17:00
volná místa
Svazková ZŠ Panská Pole, Přezletice
Školní náměstí 700/1
Junior
pondělí
17:00–18:00
poslední volná místa
Sokolská župa Severočeská - Novákova, Děčín
Riegrova 354/8
Junior
pátek
15:00–16:00
volná místa