Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kempy Kontakt
Gymnathlon - hravý sportovní program
Domů Jak to funguje Jak se přihlásit Kempy Kontakt

Co je Gymnathlon Kemp?

Jedná se o příměstský kemp probíhající během letních prázdnin ve všedních dnech od 8.30 do 16.00. Jeho základem je všestranný sportovní rozvoj v duchu filozofie Gymnathlonu. Náplň je tvořena mixem atletických, gymnastických a herních cvičení koncipovaných tak, že na prvním místě je vždy maximální emoční prožitek dětí.

Každý z pěti dnů je věnován jednomu ze sportovních pilířů Gymnathlonu, kterými jsou: gymnastika, atletika, pohybové hry, cvičení s náčiním a týmová spolupráce.

Kemp je určen dětem od pěti do sedmi let a lokality jsou vybrány tak, aby nabízely varianty venkovního i vnitřního programu dle počasí. V rámci průběhu je zajištěno pro děti i stravování (svačina, oběd, svačina) a po obědě mají děti prostor na odpočinek dle svých zvyklostí.

Kemp vedou zkušení trenéři Gymnathlonu, kteří mají s pohybovým rozvojem u dětí této věkové skupiny zkušenosti z pravidelných celoročních kurzů.

Cena kempu je 3 990 Kč/týden včetně jídla. Rezervace volných míst funguje dle pořadí doručených plateb. Každý účastník dostává herní plán a zmenšeného plyšáka Maxe, který je velkým oblíbencem všech dětí:)

Výběr kempů GYMNATHLON

Dům dětí a mládeže P-3 Ulita, Na Balkáně Praha 3 Žižkov 8.7 - 12. 7 2019
ZŠ Křimická, Praha 10 Horní Měcholupy 22.7 - 26.7 2019
ZŠ Křimická, Praha 10 Horní Měcholupy 1.7 - 5.7 2019

Naším velkým přáním je, aby si děti sport a pohyb zamilovaly. K tomu jim chceme pomoci tím, že jim ho představíme jako zábavu a hravou aktivitu, nikoliv jako náročný dril.

Chceme, aby byl každý Gymnathlon trénink silným emočním prožitkem, kdy děti zapomenou na okolní svět. Chceme, aby odcházely a znovu přicházely nadšené a radostné. Chceme, aby Gymnathlon byl jedním z prvních krůčků na cestě k celoživotní lásce ke sportu.