Zajistěte svým dětem včasnou registrací parádní léto na našem kempu! V případě nekonání z důvodu COVID-19 vracíme 100% platby zpět.

AKTUÁLNÍ STAV PLATNÝ OD 18. 12. 2020:

• Vzhledem k současným nařízením vlády jsou všechny kurzy Gymnathlon momentálně přerušeny.
  • Abychom děti udrželi v aktivním režimu, připravili jsme pro ně online tréninky Gymnathlonu, které můžete zhlédnout zdarma na našem Facebooku nebo kanálu YouTube. Najdete zde přes 20 online tréninků a cvičení s inspirací pro domácí sportovní průpravu.

NAŠE ZÁSADY V DOBĚ OMEZENÍ:

• Naším primárním zájmem je, aby děti měly možnost sportovat a Gymnathlon jim mohl v maximální možné míře přinášet radost z pohybu, proto budeme v trénování pokračovat hned, jak to situace dovolí. Vždy však budeme dodržovat a respektovat aktuální vládní nařízení.
  • Délka 1. pololetí bude adekvátně prodloužena tak, abychom v rámci něj dodrželi realizaci 16 tréninků, kterou v rámci kurzovného garantujeme.

Komplexní sportovní program pro děti 2,5 - 9 let

FTVS UK
Hrací plán
s motivačními samolepkami

Gymnathlon absolvovalo již více než 5000 dětí, jejichž rodiče ohodnotili spokojenost s průběhem kurzu známkou 9,6 z 10.

Cílem Gymnathlonu je vybudovat u dětí celoživotní lásku k pohybu, a to maximálně hravou a prožitkovou formou.

Děti 2,5 – 4 roky s rodiči

První seznámení s pohybem v doprovodu rodičů s cílem budovat pozitivní emoční zážitky a samostatnost dětí

Předškoláci 4 – 6 let

Všestranný sportovní program založený na mixu atletiky, gymnastiky, pohybových her a rozvoje osobnosti