Skip to main content

Registrace pro sezónu 2024/2025 spuštěny!

Výběr kurzu Gymnathlon

Kurzy v lokalitě ZŠ a MŠ K Dolům, Praha 4 - Modřany

Nejbližší kurzy v okolí

Mapa

FZŠ a MŠ Barrandov II., Praha 5 - Hlubočepy
V Remízku 919/7
Junior
pondělí 17:30–18:30
poslední volná místa
Sportmix
úterý 17:30–18:30
volná místa
Obchodní akademie Štefáníkova, Pardubice
Štefánikova 325
Baby
pondělí 15:30–16:15
kurz zaplněn
Junior
pondělí 16:30–17:30
volná místa
Sportmix
pondělí 17:30–18:30
poslední volná místa
TJ Pardubičky, Pardubice
Bokova 364
Junior
úterý 15:30–16:30
volná místa
ZŠ 28. října, Česká Lípa
28. října 2733
Sportmix
úterý 16:30–17:30
volná místa
Junior
úterý 17:30–18:30
volná místa
ZŠ a MŠ Bílovice
Bílovice 440
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
volná místa
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ Na Smetance, Praha 2 - Vinohrady
Na Smetance 505/1
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
poslední volná místa
Junior
pondělí 17:30–18:30
volná místa
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
poslední volná místa
Sportmix
čtvrtek 15:00–16:00
volná místa
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
poslední volná místa
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
ZŠ Albrechtická, Praha 9 - Kbely
Albrechtická 732/1
Sportmix
pondělí 14:30–15:30
volná místa
Junior
pondělí 15:30–16:30
volná místa
Junior
čtvrtek 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Dubina, Pardubice
Erno Košťála 870
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
ZŠ Sportovní, Tanvald
Sportovní 576
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
ZŠ Vrchlického, Liberec
Vrchlického 262/17
Baby
pondělí 15:00–15:45
poslední volná místa
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 15:30–16:30
poslední volná místa
Junior
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
Junior
čtvrtek 17:30–18:30
volná místa
10 ZŠ Zdeňka Štěpánka, Most
Zdeňka Štěpánka 2912/8
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
1. ZŠ, Plzeň - Bolevec
Západní 1597/18
Junior
úterý 17:30–18:30
volná místa
Junior
čtvrtek 17:30–18:30
volná místa
11 ZŠ Obránců Míru, Most
Obránců Míru 2944/1
Baby
pondělí 16:00–16:45
poslední volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
15 ZŠ J. A. Komenského, Most
J. A. Komenského 474/22
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
4. ZŠ, Plzeň - Bolevec
Kralovická 1695/12
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
Active
čtvrtek 17:15–18:15
poslední volná místa
5 ZŠ El. Krásnohorské, Frýdek-Místek
El. Krásnohorské 2254
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
7 ZŠ 1. máje, Frýdek-Místek
1. máje 1700
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
7. ZŠ, Plzeň - Severní Předměstí
Brněnská 1040/36
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
kurz zaplněn
Active
úterý 18:00–19:00
volná místa
8 ZŠ Československé armády, Frýdek-Místek
Československé armády 570
Sportmix
čtvrtek 15:45–16:45
volná místa
Junior
čtvrtek 16:45–17:45
volná místa
BDS Academy - budova SKV, Praha 2 - Vinohrady
Polská 2400/1a
Baby
pondělí 15:20–16:05
volná místa
Baby
pondělí 16:10–16:55
kurz zaplněn
Bopo Factory Gym, Třebíč
Budischowského 1071
Baby
pondělí 14:00–14:45
poslední volná místa
Centrum Mateřství Anahita, Praha 9 - Černý Most
Skorkovská 1511
Baby
středa 15:15–16:00
poslední volná místa
Baby
středa 16:10–16:55
kurz zaplněn
Centrum Třešňovka, Praha 5 - Zbraslav
Pod Třešňovkou 234
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
úterý 17:00–18:00
volná místa
Centrum Viktoria, Brno - Horní Heršpice
Vodařská 232/2
Baby
pondělí 15:30–16:15
volná místa
Baby
pondělí 16:15–17:00
kurz zaplněn
Cyrilometodějská církevní ZŠ, Brno - Stránice
Lerchova 344/65
Sportmix
úterý 15:30–16:30
poslední volná místa
Junior
úterý 16:30–17:30
volná místa
Daily Fitness Metropole Zličín, Praha 5
Řevnická 121/1
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Baby
středa 16:00–16:45
kurz zaplněn
Fitness Aquapalace, Čestlice
Pražská 138
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
Baby
čtvrtek 15:10–15:55
poslední volná místa
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Fitness Boby, Brno
Sportovní 559/2a
Baby
úterý 15:30–16:15
volná místa
Baby
středa 10:00–10:45
volná místa
Baby
čtvrtek 10:00–10:45
volná místa
Baby
čtvrtek 15:00–15:45
volná místa
Fitness City, Plzeň - Východní Předměstí
Náměstí Generála Píky 2433/42
Baby
pondělí 15:15–16:00
volná místa
Baby
pondělí 16:10–16:55
kurz zaplněn
Baby
čtvrtek 15:10–15:55
volná místa
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
poslední volná místa
Fitness Timpo, Olomouc
tř. Svornosti 1177/57
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Baby
pondělí 17:00–17:45
poslední volná místa
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
Fitness klub Zdravíčko, Poděbrady
Jana Opletala 77/9
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Baby
pondělí 16:55–17:40
volná místa
FZŠ profesora Otokara Chlupa, Praha 5 - Stodůlky
Fingerova 2186/17
Sportmix
středa 16:30–17:30
kurz zaplněn
Junior
středa 17:30–18:30
kurz zaplněn
FZŠ Rožňavská, Olomouc
Rožňavská 728
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
FZŠ Trávníčkova, Praha 5 - Stodůlky
Trávníčkova 1744/4
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
Junior
pondělí 16:00–17:00
poslední volná místa
Gymnázium a Jazyková škola, Břeclav
Sady 28. října 674/1
Baby
středa 15:30–16:15
kurz zaplněn
Junior
středa 16:30–17:30
kurz zaplněn
Sportmix
středa 17:30–18:30
volná místa
Gymnázium Arabská, Praha 6 - Vokovice
Arabská 682/14
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
Junior
čtvrtek 17:30–18:30
volná místa
Gymnázium Bystrc, Brno - Bystrc
Vejrostova 1143/2
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
Baby
středa 16:30–17:15
volná místa
Baby
středa 17:15–18:00
volná místa
Gymnázium Českolipská, Praha 9 - Střížkov
Českolipská 373/27
Junior
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Gymnázium Františka Křižíka a ZŠ, Plzeň - Bolevec
Sokolovská 1156/64
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
Gymnázium Jana Keplera, Praha 6 - Hradčany
Parléřova 118/2
Sportmix
pondělí 17:00–18:00
volná místa
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5 - Stodůlky
Mezi Školami 2475/29
Junior
úterý 16:30–17:30
kurz zaplněn
Sportmix
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora
Jaselská 932
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady
Studentská 166/9
Junior
úterý 15:30–16:30
volná místa
Junior
úterý 16:30–17:30
volná místa
Junior
středa 15:30–16:30
volná místa
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
Gymnázium Kolín
Žižkova 162
Junior
úterý 15:30–16:30
volná místa
Sportmix
úterý 16:45–17:45
kurz zaplněn
Junior
čtvrtek 15:30–16:30
volná místa
Junior
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6 - Břevnov
Nad Alejí 1952/5
Junior
pondělí 16:30–17:30
poslední volná místa
Active
pondělí 17:30–18:30
volná místa
Junior
čtvrtek 16:30–17:30
poslední volná místa
Sportmix
čtvrtek 17:30–18:30
poslední volná místa
Gymnázium Nad Štolou, Praha 7 - Holešovice
Nad Štolou 1510/1
Junior
pondělí 17:30–18:30
kurz zaplněn
Sportmix
úterý 16:30–17:30
kurz zaplněn
Gymnázium Ostrava - Hrabůvka
Františka Hajdy 1429/34
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
středa 17:00–18:00
volná místa
Gymnázium Říčany
Komenského náměstí 1280/1
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
středa 16:30–17:30
volná místa
Junior
čtvrtek 15:30–16:30
poslední volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:30–17:30
kurz zaplněn
Gymnázium Voděradská, Praha 10 - Strašnice
Voděradská 900/2
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Junior
středa 17:00–18:00
kurz zaplněn
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
Hector Sport Centrum, Praha 10 - Malešice
Malešická 655/59c
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Baby
středa 16:00–16:45
kurz zaplněn
Hokejové Centrum Pouzar, České Budějovice
Evžena Rošického 1756
Junior
pátek 15:00–16:00
volná místa
Sportmix
pátek 16:00–17:00
volná místa
Hotelová škola, Plzeň - Jižní Předměstí
U Borského parku 3
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
úterý 17:00–18:00
volná místa
HŠ Světlá a SOŠ řemesel, Velké Meziříčí
U Světlé 855/36
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
HŠ, OA a SPŠ Teplice
Benešovo náměstí 604/1
Baby
pondělí 15:30–16:15
volná místa
Junior
pondělí 16:30–17:30
volná místa
Sportmix
pondělí 17:30–18:30
volná místa
Iron Gym, Brno - Komín
Řezáčova 805/5
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
Baby
středa 17:00–17:45
volná místa
Jazykové Gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava - Poruba
Gustava Klimenta 493/3
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 17:00–18:00
kurz zaplněn
Kladenská sportovní hala, Kladno
Sportovců 817
Baby
středa 17:00–17:45
volná místa
Komunitní centrum Kostelní Hlavno
Kostelní Hlavno 200
Baby
čtvrtek 15:30–16:15
volná místa
Junior
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
Krašovská Aktivity centrum, Plzeň - Bolevec
Krašovská 1696/30
Junior
středa 15:00–16:00
volná místa
Junior
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Baby
čtvrtek 15:15–16:00
volná místa
Baby
čtvrtek 16:10–16:55
poslední volná místa
Masarykova ZŠ, Praha 9 - Újezd nad Lesy
Polesná 1690
Sportmix
úterý 15:00–16:00
poslední volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
poslední volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
poslední volná místa
Masarykova ZŠ a MŠ Debř, Mladá Boleslav
Bakovská 7
Baby
čtvrtek 15:00–15:45
kurz zaplněn
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
kurz zaplněn
Junior
pátek 15:30–16:30
volná místa
Meka Fitness, Rudná
Masarykova 223/78
Baby
čtvrtek 14:25–15:10
volná místa
Baby
čtvrtek 15:15–16:00
volná místa
Město Kouřim - Sportovní hala
Československé armády 497
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Městská hala Modřice
Benešova 274
Baby
středa 15:00–15:45
volná místa
Junior
středa 15:50–16:50
poslední volná místa
MŠ Měřičkova, Brno - Řečkovice
Měřičkova 1491/46
Baby
pondělí 15:30–16:15
volná místa
Baby
středa 15:00–15:45
volná místa
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
MŠ Průhonice
Ke Školce 382
Junior
úterý 16:00–17:00
poslední volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
Junior
středa 16:00–17:00
poslední volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
NR-GM Fitness Club, Praha 7 - Holešovice
Přívozní 937/3
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Junior
středa 16:00–17:00
poslední volná místa
OA, SOŠ a SOU Třeboň
Táboritská 942
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
OA, SPŠ a JŠ Beroun
U Stadionu 486/2
Sportmix
úterý 16:00–17:00
volná místa
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Poklad, Ostrava - Poruba
Matěje Kopeckého 675/21
Baby
pondělí 14:50–15:35
volná místa
Baby
čtvrtek 14:30–15:15
volná místa
Rezidence RoSa, Praha 8 - Kobylisy
Střelničná 1680/8
Baby
pondělí 9:30–10:15
volná místa
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
poslední volná místa
Baby
úterý 16:00–16:45
kurz zaplněn
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
kurz zaplněn
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
kurz zaplněn
Rodinné centrum Momíkov, Brno - Líšeň
Štefáčkova 2491/15
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
kurz zaplněn
Baby
čtvrtek 17:00–17:45
kurz zaplněn
SK Shotokan Neratovice
28. října 1157
Baby
čtvrtek 13:15–14:00
volná místa
Sokol České Budějovice - tělocvična Rožnov
Lidická třída 1141/185
Baby
pondělí 15:10–15:55
volná místa
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Baby
středa 15:10–15:55
volná místa
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
středa 17:00–18:00
poslední volná místa
Sokolovna Debř, Mladá Boleslav - Debř
Josefodolská 64
Baby
pondělí 14:30–15:15
volná místa
Junior
pondělí 15:30–16:30
poslední volná místa
Baby
středa 14:30–15:15
poslední volná místa
Junior
středa 15:30–16:30
poslední volná místa
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
Sokolovna Kokonín, Jablonec nad Nisou
Tyršova stezka 50
Baby
úterý 15:30–16:15
volná místa
Junior
úterý 16:15–17:15
volná místa
Sportmix
úterý 17:15–18:15
volná místa
SOŠ a SOU Jílové u Prahy
Šenflukova 220
Baby
čtvrtek 15:10–15:55
volná místa
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
SOŠ a SOU Jindřichův Hradec
Miřiovského 678
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
SOŠ Litvínov - Hamr
Mládežnická 236
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
Speciální ZŠ a praktická škola Chrudim
Školní náměstí 228
Baby
úterý 16:00–16:45
volná místa
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Sport centrum Chrášťany
Plzeňská 250
Junior
pondělí 15:00–16:00
volná místa
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Sportcentrum Brandýs, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Kostelecká 1776
Baby
pondělí 14:30–15:15
poslední volná místa
Junior
pondělí 15:30–16:30
volná místa
Sportcentrum Evropská, Praha 6 - Veleslavín
José Martího 269/31
Baby
pondělí 15:00–15:45
volná místa
Baby
pondělí 15:45–16:30
poslední volná místa
Baby
středa 15:00–15:45
volná místa
Baby
středa 15:45–16:30
poslední volná místa
Sportovní areál Jedenáctka VS, Praha 4 - Chodov
Mírového Hnutí 2385/3
Junior
úterý 16:00–17:00
kurz zaplněn
Sportovní centrum MČ Brno - Útěchov
Adamovská 277/26
Baby
čtvrtek 15:30–16:15
volná místa
Junior
čtvrtek 16:30–17:30
kurz zaplněn
Junior
čtvrtek 17:30–18:30
volná místa
Sportovní centrum Olšanka, Praha 3 - Žižkov
Táboritská 1000/23
Baby
úterý 10:00–10:45
volná místa
Baby
úterý 10:50–11:35
volná místa
Baby
čtvrtek 15:00–15:45
volná místa
Baby
čtvrtek 15:45–16:30
poslední volná místa
Sportovní hala BIOS, Kladno
Hokejových legend 3368
Baby
čtvrtek 14:45–15:30
volná místa
Baby
čtvrtek 15:45–16:30
kurz zaplněn
Sportovní hala FC Zličín (u ZŠ Nedašovská), Praha 5 - Zličín
Nedašovská 403/37
Sportmix
úterý 15:00–16:00
volná místa
Active
úterý 15:00–16:00
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportovní hala u ZŠ Dolní Břežany
Na Vršku 290
Sportmix
pátek 14:00–15:00
kurz zaplněn
Junior
pátek 15:00–16:00
poslední volná místa
Sportovní hala u ZŠ Chýně
Bolzanova 890
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
poslední volná místa
Sportovní Hala u ZŠ Rajhrad
Havlíčkova 452
Baby
úterý 15:10–15:55
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportovní ZŠ Antonína Sochora, Duchcov
Teplická 793/13
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
SPŠ a Gymnázium Na Třebešíně, Praha 10 - Strašnice
Na Třebešíně 2299/69
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
poslední volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
kurz zaplněn
Active
úterý 17:00–18:00
volná místa
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
SPŠ stavební Josefa Gočára, Praha 4 - Nusle
Družstevní ochoz 1659/3
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
Squash Modrý Svět, Praha 9 - Letňany
Beranových 125
Baby
čtvrtek 15:15–16:00
volná místa
Baby
čtvrtek 16:10–16:55
kurz zaplněn
Squashpoint, Praha 4 - Háje
Květnového vítězství 938/79
Baby
pondělí 9:00–9:45
volná místa
Baby
pondělí 10:00–10:45
volná místa
Baby
úterý 15:15–16:00
volná místa
SŠ řemesel a služeb Děčín
Ruská 147/46
Junior
středa 15:30–16:30
volná místa
Junior
středa 16:30–17:30
volná místa
Sportmix
středa 17:30–18:30
poslední volná místa
SŠO Belgická, Praha 2 - Vinohrady
Belgická 250/29
Junior
pondělí 16:15–17:15
kurz zaplněn
Junior
pondělí 17:15–18:15
volná místa
Junior
čtvrtek 16:15–17:15
kurz zaplněn
Studio Harmonie, Říčany
Černokostelecká 165/95
Baby
středa 15:10–15:55
poslední volná místa
SZŠ Karviná
Borovského 2315/1
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
Škola Kavčí Hory - MŠ, ZŠ a SOŠ služeb, Praha 4 - Podolí
K Sídlišti 840/2
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
volná místa
Junior
pondělí 17:30–18:30
volná místa
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
T.J. Sokol Braník I., Praha 4
Branická 275/93
Baby
středa 14:45–15:30
volná místa
Baby
čtvrtek 9:15–10:00
volná místa
Tělocvična Harfa (Zdravý sport), Praha 9 - Libeň
Kurta Konráda 962/17
Baby
pondělí 15:10–15:55
volná místa
Baby
pondělí 16:00–16:45
poslední volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
Baby
úterý 15:30–16:15
volná místa
Junior
úterý 16:30–17:30
volná místa
Tělocvična Hvozdná
Hlavní 168
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
Junior
středa 15:30–16:30
volná místa
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
Baby
čtvrtek 16:00–16:45
volná místa
Tělocvična Kyšice
Ke Hřišti 185
Baby
úterý 15:00–15:45
poslední volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
úterý 17:00–18:00
volná místa
Tělocvična na Mariánském náměstí, Uherský Brod
Úzká ulička 69
Baby
čtvrtek 15:30–16:15
volná místa
Junior
čtvrtek 16:20–17:20
volná místa
Sportmix
čtvrtek 17:20–18:20
volná místa
Baby
pátek 15:30–16:15
volná místa
Junior
pátek 16:20–17:20
volná místa
Tělocvična Náves Sv. Petra a Pavla, Zlatníky-Hodkovice
Náves sv. Petra a Pavla 326
Baby
čtvrtek 9:30–10:15
volná místa
Tělocvična Písečná, Cheb
Písečná 436/2
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Tělocvična SGP, Hradec Králové
Nerudova 198/36
Baby
pondělí 14:30–15:15
volná místa
Baby
čtvrtek 14:45–15:30
poslední volná místa
Tělocvična sportovní haly, Pelhřimov
Nádražní 1536
Baby
středa 15:30–16:15
kurz zaplněn
Junior
středa 16:30–17:30
volná místa
Sportmix
středa 17:30–18:30
volná místa
Tělocvična TJ Letov Letňany, Praha 9 - Letňany
Třinecká 650
Sportmix
středa 16:30–17:30
volná místa
Junior
čtvrtek 18:00–19:00
volná místa
Tělocvična u obecního úřadu Dřísy
Poštovní 12
Baby
úterý 15:10–15:55
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
TJ Astra, Praha 10 - Záběhlice
V Korytech 157/27
Junior
pondělí 16:30–17:30
volná místa
Sportmix
pondělí 17:30–18:30
volná místa
Baby
úterý 16:00–16:45
poslední volná místa
Baby
úterý 17:00–17:45
poslední volná místa
TJ Lokomotiva Plzeň - Východní Předměstí
Úslavská 75
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
středa 15:00–16:00
volná místa
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
TJ Sokol Brno - Husovice - Husovice
Dukelská třída 49/9
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
Baby
středa 15:35–16:20
volná místa
TJ Sokol Kunratice, Praha 4 - Kunratice
K Šeberáku 161/16
Junior
čtvrtek 15:10–16:10
volná místa
TJ Sokol Plzeň - Hradiště
Plzeňská cesta 27/101
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
Tj Sokol Tišnov
Drbalova 274
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
TJ Sokol Uhříněves, Praha 10 - Uhříněves
K Sokolovně 201/8
Baby
středa 14:30–15:15
poslední volná místa
Junior
středa 15:30–16:30
kurz zaplněn
Junior
pátek 15:00–16:00
kurz zaplněn
Sportmix
pátek 16:00–17:00
kurz zaplněn
TJ Sokol Zásmuky
Sokolská 305
Junior
pátek 14:30–15:30
volná místa
Sportmix
pátek 15:30–16:30
volná místa
TJ Starý Harcov, Liberec
Otakarova 58
Baby
středa 15:30–16:15
kurz zaplněn
Junior
středa 16:30–17:30
kurz zaplněn
TJ Záryby
Záryby 33
Junior
čtvrtek 15:00–16:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Tyršova ZŠ, Plzeň - Černice
U Školy 7
Sportmix
středa 15:30–16:30
volná místa
Junior
středa 16:30–17:30
volná místa
Junior
čtvrtek 15:30–16:30
volná místa
Junior
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
VOŠ a SZeŠ Tábor
Tomkova 2159/6
Baby
středa 16:00–16:45
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
Waldorfská škola, Příbram
Hornická 327
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba
Čs. exilu 669/16
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
ZŠ 28. října, Neratovice
28. října 1157
Junior
středa 15:00–16:00
kurz zaplněn
Sportmix
pátek 15:00–16:00
poslední volná místa
ZŠ a MŠ Bílá, Praha 6 - Dejvice
Bílá 1784/1
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
poslední volná místa
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
Active
čtvrtek 17:30–18:30
poslední volná místa
ZŠ a MŠ Blažkova, Brno - Lesná
Blažkova 9
Junior
středa 17:00–18:00
kurz zaplněn
ZŠ a MŠ Brno Pastviny - Komín
Pastviny 718/70
Junior
pátek 16:30–17:30
volná místa
ZŠ a MŠ Býchory
Býchory 99
Sportmix
úterý 15:00–16:00
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Husova, Tábor
Husova 1570/23
Baby
pondělí 16:00–16:45
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ Chelčického (budova Žerotínova), Praha 3 - Žižkov
Chelčického 2614/43
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Jana Husa, Písek
Husovo nám. 725/5
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
volná místa
Junior
pondělí 17:30–18:30
volná místa
ZŠ a MŠ Jarov, Praha 3 - Žižkov
V Zahrádkách 1966/48
Junior
úterý 17:30–18:30
volná místa
Sportmix
středa 15:30–16:30
poslední volná místa
Junior
středa 16:30–17:30
poslední volná místa
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
kurz zaplněn
ZŠ a MŠ K Dolům, Praha 4 - Modřany
U Domu služeb 29/2
Sportmix
úterý 15:00–16:00
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
kurz zaplněn
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
Active
čtvrtek 18:00–19:00
kurz zaplněn
ZŠ a MŠ Kaštanová, Třinec
Kaštanová 412
Sportmix
pondělí 15:00–16:00
volná místa
Junior
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Baby
středa 17:00–17:45
volná místa
Junior
středa 17:45–18:45
volná místa
ZŠ a MŠ Komenského, Adamov
Komenského 324/4
Baby
středa 15:30–16:15
volná místa
Junior
středa 16:30–17:30
volná místa
ZŠ a MŠ Kotlářská, Brno - Veveří
Kotlářská 655/4
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
kurz zaplněn
Junior
pondělí 17:30–18:30
volná místa
ZŠ a MŠ Náves Svobody, Olomouc - Holice
Náves Svobody 628/38
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ Nučice
Kubrova 136
Baby
úterý 16:30–17:15
volná místa
Junior
úterý 17:20–18:20
volná místa
ZŠ a MŠ Ohradní, Praha 4 - Michle
Ohradní 1366/49
Sportmix
pondělí 16:00–17:00
volná místa
Junior
pondělí 17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ Pražská, Znojmo
Pražská 2808/98
Baby
středa 16:30–17:15
volná místa
Junior
středa 17:30–18:30
volná místa
ZŠ a MŠ Radonice
Kaštanová 473
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ Slivenec, Praha 5 - Slivenec
Ke Smíchovu 140/16
Junior
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
Sportmix
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
Junior
čtvrtek 17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ Smolkova, Praha 4 - Kamýk
Smolkova 565
Sportmix
čtvrtek 15:00–16:00
volná místa
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Staňkova, Brno - Ponava
Staňkova 14
Junior
čtvrtek 16:30–17:30
volná místa
Junior
čtvrtek 17:30–18:30
volná místa
ZŠ a MŠ Šeříková, Ostrava - Výškovice
Šeříková 682/33
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
ZŠ a MŠ Tečovice
Tečovice 112
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
ZŠ a MŠ Veleň
Hlavní 46
Sportmix
úterý 16:30–17:30
kurz zaplněn
Junior
úterý 17:30–18:30
kurz zaplněn
ZŠ a MŠ Weberova, Praha 5 - Košíře
Weberova 1090/1
Sportmix
úterý 16:30–17:30
kurz zaplněn
Junior
úterý 17:30–18:30
poslední volná místa
ZŠ Akademika Heyrovského, Chomutov
Akademika Heyrovského 4539
Junior
středa 16:00–17:00
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
ZŠ Arménská, Brno - Bohunice
Arménská 573/21
Sportmix
pondělí 15:30–16:30
volná místa
Junior
pondělí 16:30–17:30
poslední volná místa
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
Bezručova 1468/2
Sportmix
úterý 16:00–17:00
poslední volná místa
Junior
úterý 17:00–18:00
volná místa
Active
úterý 18:00–19:00
volná místa
Junior
čtvrtek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Bosonožská, Brno - Starý Lískovec
Bosonožská 381/9
Baby
úterý 15:00–15:45
volná místa
Junior
úterý 16:00–17:00
volná místa
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
ZŠ Botičská, Praha 2 - Vyšehrad
Botičská 130/8
Sportmix
středa 16:30–17:30
poslední volná místa
Junior
středa 17:30–18:30
volná místa
ZŠ Bratří Čapků, Příbram
Bratří Čapků 279
Sportmix
středa 16:00–17:00
volná místa
Junior
středa 17:00–18:00
volná místa
Junior
pátek 16:00–17:00
volná místa
ZŠ Bronzová, Praha 5 - Stodůlky
Bronzová 2027/35
Sportmix
středa 15:30–16:30
kurz zaplněn
Junior
středa 16:30–17:30
kurz zaplněn
Junior
středa 17:30–18:30
volná místa
ZŠ Broumovská, Liberec
Broumovská 847/9
Sportmix
středa 14:30–15:30
volná místa
Junior
středa 15:30–16:30
volná místa
ZŠ Burešova, Praha 8 - Kobylisy
Burešova 1130/14
Junior
úterý 17:15–18:15
volná místa
Sportmix
středa 16:00–17:00
kurz zaplněn
Junior
středa 17:20–18:20
volná místa
ZŠ Campanus, Praha 4 - Chodov
Jírovcovo náměstí 1782/1
Junior
pondělí 16:30–17:30
kurz zaplněn
ZŠ Dědina, Praha 6 - Liboc
Žukovského 580/6
Sportmix
pondělí 16:30–17:30
volná místa
Junior
pondělí 17:30–18:30
volná místa
ZŠ Didaktis - Bzenecká, Brno - Vinohrady
Bzenecká 4226/23
Sportmix
středa 15:00–16:00